• Oferty
  • Wszystkie ofertyWrocławSupportHTML Design Specialist
    HTML Design Specialist
    new
    Support
    CodeTwo - HRejterzy

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    język angielski

    HTML

    CSS

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Jesteśmy 100-osobowym zespołem, który tworzy własne oprogramowanie na platformy Microsoft Azure, Office 365, Exchange i SharePoint. Nasze programy wykorzystywane są w ponad 120 000 przedsiębiorstw w 170+ krajach świata, a wśród naszych klientów są takie firmy jak Shell, Facebook czy Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych. Mamy grupę krwi C++, nasze biura znajdują się we Wrocławiu i Jeleniej Górze, a nasi małżonkowie są zmuszani do oglądania kanału HRejterzy (bo to nasz kanał).

    Więcej na temat naszej firmy możesz dowiedzieć się na stronie: www.codetwo.pl/praca

    Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

    Pracując na tym stanowisku będziesz:

    • Projektować szablony stopek mailowych korzystając z HTML oraz CSS, uwzględniając wytyczne klientów oraz limitacje różnych urządzeń.
    • Kontaktować się z klientami (mailowo, telefonicznie, sesje zdalne), w celu zebrania wymagań dotyczących projektu stopki mailowej.
    • Rozwiązywać problemy klientów związane z szablonami stopek (mailowo oraz sesje zdalne).
    • Doradzać i wspierać klientów w zakresie projektu szablonów stopek, pracując w systemie 2-zmianowym.

    Czego wymagamy?

    • Bardzo dobrej znajomości HTML oraz CSS.
    • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie.
    • Doświadczenia w obsłudze klienta biznesowego (mailowo, telefonicznie, sesje zdalne). Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
    • Umiejętności analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów.
    • Pozytywnej energii, pracowitości, zaangażowania i proklienckiego podejścia.
    • Bardzo dobrych umiejętności interpersonalnych i umiejętności pracy w zespole.
    • Umiejętności efektywnej organizacji pracy własnej i „technicznego zacięcia”.
    • Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera, systemów operacyjnych Windows, pakietu Office oraz znajomości ogólnych zagadnień informatycznych takich, jak poczta elektroniczna, Internet, sieci komputerowe.

    Co oferujemy?

    • Pracę w biurze we Wrocławiu lub Jeleniej Górze, a dla osób z innych rejonów Polski, pracę zdalną.
    • Pracę z wykorzystaniem najnowszych systemów, narzędzi i technologii Microsoft.
    • Ciekawe, pełne wyzwań zadania przy komercyjnych aplikacjach wykorzystywanych przez ponad 120 tysięcy firm ze 170+ krajów świata.
    • Realny wpływ na rozwój firmy i jej produktów.
    • Możliwość rozwoju, ciągłego poszerzania i doskonalenia swoich kompetencji.
    • Ruchome godziny pracy.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie.
    • Jeśli nie jesteś fanem zgiełku korporacji, to praca w naszej firmie, która zachowała swoją bezpośrednią i życzliwą kulturę pracy, może być wyjątkowo atrakcyjna.
    • Jeśli nie jesteś fanem zgiełku wielkich miast i korków, to wybierając pracę w naszym biurze w Jeleniej Górze, będziesz pracować w jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce (a według wielu z nas, nie tylko w Polsce), które pozwala na uprawianie różnorodnych sportów i aktywności.
    • Inne apanaże: dopłatę do karty Multisport, grupowego ubezpieczenia pracowniczego, pakietu medycznego, darmowe polskie jabłka, kolumbijskie banany i cukierki, imprezy integracyjne, pizza days, pasztetowe czwartki, życiowa rola w filmie #HRejterów

    Prześlij do nas swoje CV.