• Wszystkie ofertyWarszawaDesignGrafikaGraphic Design Specialist/Junior
    Graphic Design Specialist/Junior
    new
    Design
    Coral Travel Poland

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Adobe Illustrator

    Adobe InDesign

    Adobe After Effects

    Adobe XD

    Adobe Photoshop

    DTP

    język angielski

    Opis stanowiska

    Coral Travel Poland jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego Coral Travel Group, który działa na rynku od 1992 roku. Grupa zrzesza firmy z 7 krajów na całym świecie, a z jej usług skorzystało w tym czasie ponad 20 mln turystów. W Polsce rozwija się dynamicznie od 1999 roku, będąc dziś na 4 miejscu w rankingu największych biur podróży. Dziś oferuje wyjazdy wakacyjne do Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Turcji, Egiptu, Tunezji oraz krajów egzotycznych jak Dominikana, Tajlandia czy Zjednoczone Emiraty Arabskie.

    Do Twoich obowiązków należeć będzie:

    • Kreowanie koncepcji promocji i komunikacji marketingowej
    • Projektowanie rozwiązań digitalowych (banery, mailingi, landing pages, grafiki na social media, infografiki)
    • Umiejętność tworzenia animacji i montażu video
    • Przygotowywanie materiałów ATL i BTL (Outdoor, katalogi, ulotki, POS) z przygotowaniem do druku (DTP)
    • Edycja fotografii - obróbka wizualna i techniczna

    Oczekujemy od Ciebie:

    • Biegłej obsługi oprogramowania Adobe CC (Illustrator, Indesign, After Effects, Xd, Photoshop)
    • Wykształcenia kierunkowego z zakresu grafiki komputerowej
    • Umiejętności pracy w środowisku MAC
    • Praktycznego doświadczenia w przygotowaniu grafiki na potrzeby internetu oraz materiałów do druku (DTP)
    • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie
    • Solidności, terminowości, dokładności
    • Portfolio prac potwierdzających umiejętności

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Pobyt w naszych hotelach w atrakcyjnych cenach - dla Ciebie i Twoich bliskich
    • Prywatna opieka medyczna
    • Dobrowolne ubezpieczenie Warta
    • Karta lunchowa - 400 zł/msc
    • Platforma MyBenefit lub karta Multisport
    • Dofinansowanie do okularów korekcyjnych
    • Welcome Packi 😉