• Wszystkie ofertyWrocławMarketingContent / CopywritingContent Marketing Specialist
    Content Marketing Specialist
    new
    Marketing
    Cube GROUP

    Cube GROUP

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    Content Marketing

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    TWOJE ZADANIA:

    • planowanie strategii contentowych SEO i działań wizerunkowych dla Klientów z branż m.in. medycyna i finanse
    • budowanie mapy treści
    • research fraz kluczowych
    • analiza konkurencji
    • badanie efektywności i optymalizacja działań

    SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE, JEŻELI…

    • posiadasz min. rok doświadczenia oraz sukcesy w prowadzeniu projektów SEO lub projektów contentowych i potrafisz nam o nich opowiedzieć
    • masz strategiczne podejście do projektu (planujesz, zarządzasz/realizujesz, optymalizujesz wyniki) oraz myślisz analityczne (wiesz, że analityka jest punktem wyjścia i gwarantem sukcesu każdej strategii)
    • umiesz zrobić zaawansowany research fraz kluczowych oraz szukać popularnych i ciekawych tematów
    • na bieżąco śledzisz informacje o nowych algorytmach
    • potrafisz dopasować merytorykę treści do intencji wyszukiwania
    • wiesz, jak analizować wyniki konkurencji, żeby osiągać lepsze
    • znajome są Ci pojęcia: refreshing treści, content seeding, pillar content
    • nie są Ci obce narzędzia: Ahrefs, Semstorm, Google Analytics, Google Search Console, Google Keyword Planner, Contadu, SurferSEO, Excel
    • potrafisz ocenić tekst pod kątem strukturalnym, językowym i efektywnościowym

    OFERUJEMY:

    • Rozwój u lidera digital marketingu obsługującego TOP marki polskie i międzynarodowe, m.in. z branż: finanse, medyczna, e-commerce.
    • Twój rozwój: na start przechodzisz onboarding z platformą szczegółowo wprowadzającą do firmy i organizacji pracy u nas. Następnie pod okiem doświadczonych specjalistów z naszego działu realizujesz przydzielone zadania Klienckie i na bieżąco dostajesz feedback do nich, stopniowo usamodzielniasz się i dostajesz bardziej złożone oraz samodzielne zadania.
    • Jasne zadania, cele i zasady ewaluacji (min. raz w roku spotkanie ewaluacyjne z przełożonym);
    • Praca 100% zdalna lub hybrydowa. WARSZAWA – Mokotów Daleko od Mordoru. Dog-friendly office;
    • Możliwość elastycznego rozpoczęcia pracy: 8:00-9.30;
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy, umiejętności i doświadczenia – umowa o pracę, zlecenie lub B2B;
    • Benefity: 1 godzina w tygodniu na własny rozwój lub czas z bliskimi (w piątki kończymy wcześniej), Dzień Urodzin oraz Dzień dla Rodziny, opieka medyczna (Enel-Med) i/lub Benefit Multisport i/lub dostęp do platformy MyBenefit.

    Przebieg rekrutacji:

    1. Analiza aplikacji (nasz zespół bardzo uważnie analizuje nadesłane aplikacje. Sprawdzamy dopasowanie kompetencji, doświadczenia i umiejętności do specyfiki zadań i celów).
    2. Wstępna rozmowa telefoniczna z HR o Twoich doświadczeniach i oczekiwaniach
    3. Zadanie.
    4. Rozmowa wideo z liderami działu i HR (to także czas dla Ciebie – śmiało pytaj nas o wszystkie ważne dla Ciebie kwestie związane z pracą!).
    5. Możliwa dodatkowa rozmowa zapoznawcza z zespołem (opcjonalnie)
    6. Decyzja. Przeanalizujemy otrzymane od Ciebie informacje i poinformujemy Cię o dalszych krokach.
    7. Witaj na pokładzie! Po wspólnej decyzji widzimy się w biurze na Twój pierwszy dzień 🙂