• Oferty
  • Wszystkie ofertyGdańskSEOSenior SEO Specialist
    Senior SEO Specialist
    new
    SEO
    Cube GROUP

    Cube GROUP

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    SEO

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    TWOJE ZADANIA:

    • Prowadzenie projektów SEO – opracowanie i wdrażanie strategii oraz kontakt z Klientami
    • Przeprowadzanie audytów SEO, nadzór nad wdrożeniami
    • Optymalizacja on-site serwisów
    • Koordynacja kampanii link building w swoich projektach
    • Planowanie i koordynacja procesu tworzenia treści na stronę i do publikacji we współpracy z działem Content
    • Planowanie długofalowych strategii z uwzględnieniem wpływu SEO na inne kanały
    • Raportowanie i rozliczenia

    SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE, JEŻELI…

    • Prowadzisz samodzielnie projekty SEO (uwzględniając kontakt bezpośredni z Klientem) – min. 4 lata.
    • Masz doświadczenie w przeprowadzaniu audytów SEO.
    • Posiadasz praktyczne umiejętności w zakresie optymalizacji treści.
    • Masz doświadczenie w koordynowaniu kampanii link buildingowych.
    • Znasz w praktyce narzędzia: Ahrefs, SEMSTORM, Screaming Frog, Google Search Console, Google Analytics (GA4).
    • Myślisz analitycznie i jesteś zorientowany na rezultaty.
    • fajnie jeśli dodatkowo:
    • Znasz Surfer SEO, Scrape Box, Bitrix, Jira, HTML, CSS i PHP.
    • Bardzo dobrze poruszasz się po Excelu i Google Sheets.
    • Interesujesz się nowinkami ze świata SEO i marketingu online.

    OFERUJEMY:

    • Rozwój u lidera digital marketingu obsługującego TOP marki polskie i międzynarodowe – wśród naszych Klientów są m.in. mBank, Polpharma, Orkla Care, Provident, Invimed, Credit Agricole.
    • Dużą swobodę prowadzenia projektów, decyzyjność i sprawczość.
    • Szerokie możliwości nauki wewnątrz działu SEO.
    • Wsparcie przy realizacji inicjatyw oddolnych. Wpadniesz na ciekawy pomysł? Razem opracujemy plan jak go zrealizować!
    • Współpracujesz z ekspertami z innych działów w teamach Klienckich: mamy in-house wszystkie działy digital: Content Marketing (bliska współpraca), Strategia, SEM (Google Premier Partner), Paid Social, Programmatic, Marketplace, Afiliacja, CRM i Direct Marketing – to okazja, by poznać różne obszary digitalu od strony technicznej.
    • Zestaw autorskich narzędzi analitycznych do lepszego planowania działań SEO. Autorskie panele monitoringu bazujące na realnych danych. Unikalne podejście do tworzenia treści dla naszych Klientów.
    • 100% zdalnie lub hybrydowo (WARSZAWA – Mokotów. Daleko od Mordoru, dog-friendly office)
    • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy: 8-9.30
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy, umiejętności i doświadczenia – umowa o pracę, zlecenie (status studenta) lub B2B
    • Benefity: 1 godzina w tygodniu na własny rozwój lub czas z bliskimi (w piątki kończymy wcześniej), Dzień Urodzin oraz Dzień dla Rodziny, opieka medyczna (Enel-Med) i/lub Benefit Multisport i/lub dostęp do platformy MyBenefit

    Przebieg rekrutacji:

    1. Analiza aplikacji (nasz zespół bardzo uważnie analizuje nadesłane aplikacje. Sprawdzamy dopasowanie kompetencji, doświadczenia i umiejętności do specyfiki zadań i celów).
    2. Wstępna rozmowa telefoniczna z HR o Twoich doświadczeniach i oczekiwaniach
    3. Zadanie.
    4. Rozmowa wideo lub stacjonarna z liderami działu i HR (to także czas dla Ciebie – śmiało pytaj nas o wszystkie ważne dla Ciebie kwestie związane z pracą!).
    5. Możliwa dodatkowa rozmowa zapoznawcza z zespołem (opcjonalnie)
    6. Decyzja. Przeanalizujemy otrzymane od Ciebie informacje i poinformujemy Cię o dalszych krokach.
    7. Witaj na pokładzie! Po wspólnej decyzji widzimy się w biurze na Twój pierwszy dzień 🙂