• Oferty
  • Wszystkie ofertyUstkaHoReCaGastronomiaKelner / Kelnerka
    Kelner / Kelnerka
    HoReCa
    DAGMOR sp. z o.o. RESTAURACJA LAGUNA MARINE USTKA

    Ustka
    1 037 - 1 815 USDBrutto miesięcznie - UZ
    907 - 1 815 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ, UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    odpowiedzialność

    gościnność

    Mile widziane

    elastyczność

    Opis stanowiska

    Friendly offer

    Oferta Pracy: Kelner/Kelnerka

    Miejsce pracy: Laguna Marine, Ustka

    Rodzaj zatrudnienia: Pełny etat / Część etatu

    Opis firmy: Laguna Marine to jedna z najbardziej renomowanych restauracji w Ustce, znana z wyjątkowego wystroju, doskonałej atmosfery i wysokiej jakości potraw. Nasz zespół to grupa pasjonatów gastronomii, którzy dbają o każdy detal, aby nasi goście czuli się wyjątkowo. Obecnie poszukujemy energicznych i uśmiechniętych osób na stanowisko kelnera/kelnerki, które dołączą do naszego zespołu i będą wspierać nas w zapewnieniu najwyższego standardu obsługi.

    Zakres obowiązków:

    • Obsługa gości zgodnie z obowiązującymi standardami restauracji.
    • Przyjmowanie i realizowanie zamówień, doradzanie w zakresie menu i rekomendowanie dań.
    • Utrzymywanie czystości i porządku w strefie obsługi gości.
    • Przygotowywanie i serwowanie napojów oraz posiłków.
    • Obsługa płatności i zarządzanie rachunkami.
    • Dbanie o pozytywne doświadczenia gości i rozwiązywanie ewentualnych problemów.

    Wymagania:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane – zapewniamy szkolenie.
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i wysoka kultura osobista.
    • Zdolność do pracy w dynamicznym i wymagającym środowisku.
    • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy.
    • Elastyczność w zakresie godzin pracy (w tym prace w weekendy i święta).

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w prestiżowej restauracji.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy.
    • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w ramach firmy.
    • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie doświadczonego zespołu.
    • Elastyczny grafik pracy oraz posiłki pracownicze.

    Jak aplikować: Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail: [adres e-mail] lub o złożenie aplikacji osobiście w siedzibie restauracji Laguna Marine przy ul. Limanowskiego 8a , Ustka.

    Kontakt: Tel: 501296288 E-mail: aleksandradubieniecka@gmail.com

    Dołącz do naszego zespołu i spraw, by każda wizyta w Laguna Marine była wyjątkowym doświadczeniem dla naszych gości!

    1 037 - 1 815 USD

    Umowa zlecenia

    907 - 1 815 USD