• Oferty
  • Wszystkie ofertyJózefówBI & DataJunior Data Analyst
    Junior Data Analyst
    BI & Data
    DelayFix

    DelayFix

    Józefów
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    data analyst

    analiza

    Mile widziane

    język angielski

    Opis stanowiska

    DelayFix jest liderem na polskim rynku w zakresie uzyskiwania dla pasażerów linii lotniczych odszkodowań za opóźnione lub odwołane rejsy. Spółka pomogła już ponad 100 tys. Klientów i dalej rozwija się zarówno pod kątem nowych produktów jak i rynków. Otwiera to przed Tobą możliwość zrobienia wymiernej różnicy w podmiocie, który zatrudnia obecnie ponad 70 osób, ma sprawdzony model biznesowy i ciekawe pomysły na dalszą ekspansję.

    Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów oraz kandydatek na stanowisko:

    Jakie będą Twoje obowiązki?

    • Inicjowanie zmian z zakresu automatyzacji oraz optymalizacji biznesu i procesów Spółki na bazie wyników prac analitycznych;
    • Analiza i prognozy ruchu lotniczego oraz sprzedaży Spółki, wizualizacja wyników prac;
    • Analityczne wsparcie działań Zespołów sprzedaży, działu prawnego oraz finansów i administracji;
    • Stały rozwój obszaru analiz i wzrost jego znaczenia dla budowania wartości Spółki;
    • Prowadzenie badań nowych rynków.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Minimum rok doświadczenia w analizie biznesowej oraz tworzeniu rekomendacji dla biznesu;
    • Umiejętności posługiwania się narzędziami do zarządzania bazami danych, analizy danych i prognozowania;
    • Znajomości różnorodnych źródeł danych oraz sposobów zbierania danych i ich przetwarzania;
    • Wysoko rozwiniętych zdolności analitycznych i dokładności;
    • Kreatywności oraz innowatorskiego podejścia do rozwiązywania problemów;
    • Zorientowania na rezultat;
    • Bardzo dobrej organizacji pracy;
    • Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie.

    Oferujemy:

    • Bardzo pozytywną atmosferę pracy zgodną z misją i wartościami firmy;
    • Różnorodność zadań;
    • Partnerstwo ze strony zarządu i managerów;
    • Ciągły rozwój wspierany przez pracodawcę;
    • Możliwość inicjowania zmian i szybkiego wdrażania swoich pomysłów;
    • Bezpłatny dostęp do prywatnej opieki medycznej;
    • Możliwość wykupienia karty sportowej w atrakcyjnej cenie.