• Oferty
    Dentsu Polska

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    GTM

    Looker Studio

    Google Campaign Manager

    Microsoft Office Excel

    Google Analytics

    SQL

    Testy A/B

    digital marketing

    Mile widziane

    BigQuery

    Tableau

    analityka mobilna

    Tealium

    JavaScript

    Data Studio

    raportowanie

    współpraca

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    Grupa dentsu to globalna sieć komunikacji marketingowej stworzona z myślą o przyszłości. W jej skład wchodzą marki: Carat, iProspect, Red8, Amplifi, dentsu X i Dentsu Creative.

    Przyjmując skoncentrowane na ludziach podejście do transformacji biznesowej, wykorzystujemy naszą wnikliwość do łączenia marki, contentu, handlu i doświadczenia - wszystko w oparciu o innowacyjną kreatywność.

    Nasza główna siedziba znajduje się w Tokio, a 65 000 ekspertów pracuje w czterech regionach (Japonia, Ameryka, EMEA i APAC). dentsu łączy japońską innowacyjność ze zróżnicowaną, globalną perspektywą, aby napędzać rozwój klientów i kształtować społeczeństwo.

    Do jednego z naszych zespołów poszukujemy osoby na stanowisko: Data Analyst / Senior Data Analyst

    Zakres obowiązków:

    • Przeprowadzanie wdrożenia analityki internetowej od A do Z;
    • Przygotowanie projektów/strategii wdrożeniowych pokrywających rozbudowane procesy sprzedażowe;
    • Projektowanie i przeprowadzanie testów A/B;
    • Weryfikacja i naprawa pojawiających się błędów trackingu;
    • Konfiguracja i audyt Google Analytics;
    • Rozwój obecnie funkcjonujących rozwiązań w zakresie raportowania opartych o BigQuery, Tableau, Data Studio;
    • Przeprowadzanie analiz, tworzenie raportów i integracja danych. Korzystając zarówno z rozwiązań dostarczanych przez Google, ale również bazując na danych z własnych źródeł;
    • Wdrożenie rozwiązań na pograniczu Digital Analytics i Data Science. Ścisła współpraca między tymi zespołami pozwoli Ci projektować i wdrażać najśmielsze pomysły.

    Oczekiwania:

    • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy jako Analityk;
    • Zaawansowana znajomość GTM;
    • Doświadczenie w konfiguracji Google Analytics, Google Analytics 4;
    • Doświadczenie w implementacji i konfiguracji Google Campaign Manager;
    • Dobra znajomość Excela;
    • Znajomość zagadnień digital marketingu (SEM, SEO, Programatic, afiliacja etc.);
    • Wiedza z obszaru Ad operations;
    • Umiejętność wizualizacji danych (interpretowanie wyników i ich prezentacja);
    • Aktualna wiedza z zakresu analityki digital. Świadomość nowych narzędzi, funkcjonalności, zmian;
    • Bardzo dobra znajomość Looker Studio (dawne Google Data Studio).

    Mile widziane (pracujemy z wieloma narzędziami, jeżeli znasz któreś z poniższych, koniecznie daj nam znać):

    - BigQuery;

    - Tableau;

    - Podstawy Java Script;

    - Analityka mobilna;

    - Tealium;

    - Dobra znajomość SQL.

    Oferujemy:

    • Pracę w globalnej, dynamicznie rozwijającej się grupie z obszaru komunikacji marketingowej;
    • Samodzielność w działaniu w zakresie powierzonych zadań;
    • Możliwość rozwoju w ramach grupy dentsu w Polsce i na świecie;
    • Szkolenie on-boardingowe;
    • 3 dodatkowe, wolne dni płatne - tzw. „Wellness days”;
    • 2 dodatkowe dni przeznaczone na wolontariat pracowniczy;
    • Summer Fridays - w okresie wakacyjnym (od czerwca do września, w piątki kończymy pracę 2 godziny wcześniej);
    • Hybrydowy tryb pracy – zależnie od ustaleń w zespole;
    • Wewnętrzne programy szkoleniowe;
    • Nowoczesne i komfortowe biuro zgodnie z ideą work-life-balance, oferujące między innymi takie udogodnienia jak siłownia i sala fitness, punkt opieki dziennej dla dzieci DAY CARE;
    • Finansowany przez pracodawcę abonament medyczny w Medicover z możliwością rozszerzenia o dodatkowe usługi;
    • Finansowane przez pracodawcę Ubezpieczenie na życie UNUM z możliwością rozszerzenia o dodatkowe pakiety;
    • Kafeteria NAIS;
    • Dostęp do platformy Mindgram;
    • Dofinansowanie do karty sportowej Medicover sport lub Multisport (do wyboru) i wiele aktywności sportowych w ramach grup zainteresowania.