• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingMarketingProgrammatic Manager
    Programmatic Manager
    new
    Marketing
    dentsu Polska

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Programmatic
    zarządzanie zespołem
    współpraca
    kontakt z klientem
    D&V 360
    Adform
    polski
    Angielski

    Mile widziane

    GA
    Gemius
    DCM
    optymalizacja pracy
    innowacyjne rozwiązania
    dobra organizacja pracy
    elastyczność
    Jira

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    Grupa dentsu to globalna sieć komunikacji marketingowej stworzona z myślą o przyszłości. W jej skład wchodzą marki: Carat, iProspect, Red8, Amplifi, dentsu X i Dentsu Creative.

    Przyjmując skoncentrowane na ludziach podejście do transformacji biznesowej, wykorzystujemy naszą wnikliwość do łączenia marki, contentu, handlu i doświadczenia - wszystko w oparciu o innowacyjną kreatywność.

    Nasza główna siedziba znajduje się w Tokio, a 65 000 ekspertów pracuje w czterech regionach (Japonia, Ameryka, EMEA i APAC). dentsu łączy japońską innowacyjność ze zróżnicowaną, globalną perspektywą, aby napędzać rozwój klientów i kształtować społeczeństwo.

    Obecnie do iProspect szukamy kandydatów/ek na stanowisko Programmatic Manager.

    ZADANIA:

    • Odpowiada za stworzenie i wdrożenie strategii rozwoju Programmatic w dentsu;
    • Odpowiada za zbudowanie i utrzymanie zespołu specjalistów w obszarze Programmatic oraz wysoką jakość obsługi klientów;
    • Zapewnia realizację wszystkich działań w obszarze strategii Programmatic;
    • Odpowiada za zbudowanie i utrzymywanie efektywnego i zaangażowanego zespołu do realizacji powierzonych zadań poprzez rekrutację i wdrożenie talentów; stworzenie wizji dla zespołu, zaplanowanie motywujących celów i ich wyegzekwowanie w pracy z poszczególnymi pracownikami; rozwijanie, bieżące docenianie i nagradzanie;
    • Monitoruje i optymalizuje pracę specjalistów na klientach, dbając o ciągłe podnoszenie marżowości na obsługiwanych klientach;
    • Dba o poziom zaawansowania technicznego zespołu oraz jakość pracy zgodną z najnowszymi trendami rynkowymi w obszarze Programmatic;
    • Odpowiada za przygotowanie i wdrożenie do sprzedaży nowych produktów;
    • Współpracuje przy realizacji celów biznesowych z pozostałymi jednostkami organizacyjnymi dentsu.

    WYMAGANIA:

    • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w agencji mediowej/branży komunikacji marketingowej;
    • Bardzo dobra znajomość platform: D&V 360 oraz Adform;
    • Znajomość narzędzi: GA, Gemius, DCM (mile widziane);
    • Umiejętność i doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem;
    • Doświadczenie w pracy z klientem;
    • Swobodna komunikacja pisemna i ustna w języku angielskim i polskim;
    • Nastawienie na szukanie innowacyjnych rozwiązań.

    OFERUJEMY:

    • Pracę w globalnej, dynamicznie rozwijającej się grupie z obszaru komunikacji marketingowej;
    • Samodzielność w działaniu w zakresie powierzonych zadań;
    • Możliwość rozwoju w ramach grupy dentsu w Polsce i na świecie;
    • Szkolenie on-boardingowe;
    • 3 dodatkowe, wolne dni płatne - tzw. „Wellness days”;
    • 2 dodatkowe dni przeznaczone na wolontariat pracowniczy;
    • Summer Fridays - w okresie wakacyjnym (o czerwca do września, w piątki kończymy pracę 2 godziny wcześniej);
    • Hybrydowy tryb pracy – zależnie od ustaleń w zespole;
    • Wewnętrzne programy szkoleniowe;
    • Nowoczesne i komfortowe biuro zgodnie z ideą work-life-balance, oferujące między innymi takie udogodnienia jak siłownia i sala fitness, punkt opieki dziennej dla dzieci DAY CARE;
    • Finansowany przez pracodawcę abonament medyczny w Medicover z możliwością rozszerzenia o dodatkowe usługi;
    • Finansowane przez pracodawcę Ubezpieczenie na życie UNUM z możliwością rozszerzenia o dodatkowe pakiety;
    • Kafeteria NAIS;
    • Dostęp do platformy Mindgram;
    • Dofinansowanie do karty sportowej Medicover sport lub Multisport (do wyboru) i wiele aktywności sportowych w ramach grup zainteresowania.