• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedażAgent nieruchomości
    Agent nieruchomości
    new
    Sprzedaż
    Digital Broker Nieruchomości

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Jesteśmy Digital Broker, prężnie rozwijającą się agencją nieruchomości, która ceni sobie nowoczesne technologie, zgrany zespół i działanie z pasją. Na co dzień usprawniamy transakcje i kreujemy rynkowe standardy, a teraz poszukujemy zaangażowanej i ambitnej osoby na stanowisko agenta/agentki. To idealna okazja dla tych, którzy chcą rozpocząć karierę w branży od intensywnych szkoleń i wsparcia bardziej doświadczonych doradców, by docelowo rozwijać się jako samodzielny agent/agentka.

    Jak wygląda wdrożenie?

    • Pierwsze dwa tygodnie to intensywne szkolenia teoretyczne (m.in regulacje prawne, dokumentacja i formalności, przygotowanie ofert i prezentacji, negocjacje i obsługa klienta, marketing),
    • Kolejne dwa miesiące to wspieranie bardziej doświadczonych agentów w codziennych zadaniach, w tym m.in:
    • Przygotowywanie, redagowanie oraz wstawianie ofert,
    • Pomoc w tworzeniu i redagowaniu umów oraz dokumentacji związanej z transakcjami,
    • Prowadzenie korespondencji z klientami oraz urzędami,
    • Wizyty w urzędach w celu uzyskania dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia transakcji,
    • Uczestnictwo w spotkaniach z klientami,
    • Pomoc w organizacji prezentacji i dni otwartych,
    • Docelowo – samodzielna praca na stanowisku agenta/agentki nieruchomości, pełna obsługa klientów i transakcji.

    Wymagania:

    • Umiejętność organizacji czasu i pracy własnej oraz wielozadaniowość,
    • Zaangażowanie i ambicja,
    • Komunikatywność i wysoka kultura osobista,
    • Chęć nauki i rozwijania swoich umiejętności,
    • Zainteresowanie branżą nieruchomości.

    Oferujemy:

    • Kompleksowe szkolenie przygotowujące do samodzielnej pracy jako agent nieruchomości,
    • Nowoczesne narzędzia pracy oraz dostęp do najnowszych technologii wspierających sprzedaż (m.in. automatyczna wycena, narzędzie do analizy konkurencyjnych ofert),
    • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Pracę w zgranym i wspierającym zespole,
    • Elastyczne godziny pracy,
    • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w jednej z najbardziej perspektywicznych branż,
    • Imprezy integracyjne.

    Jeśli jesteś osobą ambitną, chcesz rozwijać się w dynamicznym środowisku i interesuje Cię praca z ludźmi – czekamy na Twoje CV! Aplikuj przez formularz lub wyślij aplikację na adres a.kwasowski@digitalbroker.pl. W tytule maila prosimy o wpisanie: "Agent Nieruchomości - [Twoje imię i nazwisko]". Dołącz do naszego zespołu i rozpocznij karierę w branży nieruchomości!