• Wszystkie ofertyŁódźZdrowieInnePielęgniarka Endoskopowy / Pielęgniarz Edoskopowa
    Pielęgniarka Endoskopowy / Pielęgniarz Edoskopowa
    new
    Zdrowie
    DOCTORPRO

    DOCTORPRO

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    specjalizacji endoskopii

    kurs endoskopii

    Opis stanowiska

    Friendly offer

    Sieć centrów medycznych Doctor Pro częścią grupy On Clinic International oraz On Clinic Ukraina, cenionymi na całym świecie za doskonałą obsługę pacjentów i nowoczesne metody leczenia. Od 1987 roku On Clinic International wspiera zdrowie pacjentów na całym świecie, pomagając już ponad 1,5 miliona osób. Nasza sieć jest światowym liderem w dziedzinach takich jak dermatologia, urologia, proktologia i ginekologia.

    W związku z dynamicznym rozwojem i rozszerzeniem działalności, zapraszamy do współpracy: Pielęgniarkę Endoskopową / Pielęgniarza Edoskopowego

    Obowiązki:

    • Przygotowanie gabinetu zabiegowego do badań endoskopowych
    • Opieka nad pacjentem podczas trwania badania
    • Nadzór nad dokumentacją medyczną oraz wsparcie lekarza przy wykonywaniu badań endoskopowych
    • Przygotowywanie zestawów do badań oraz asystowanie przy pobieraniu wycinków na badania histopatologiczne
    • Dezynfekcja sprzętu endoskopowego zgodnie z przepisami oraz utrzymywanie pracowni w gotowości do pracy

    Wymagania:

    • Wykształcenie kierunkowe (pielęgniarka/pielęgniarz) oraz aktualne prawo wykonywania zawodu
    • Doświadczenie w pracy w pracowni endoskopowej będzie dodatkowym atutem
    • Umiejętność pracy w zespole i odpowiedzialność
    • Znajomość przepisów związanych z dezynfekcją i sterylizacją sprzętu medycznego
    • Dobra organizacja pracy i dbałość o szczegóły

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o B2B, UoP lub UZ
    • Elastyczny grafik pracy
    • Przyjazne środowisko pracy
    • Współpracę z doświadczonym zespołem terapeutycznym
    • Szybką i profesjonalną obsługę pacjenta

    Z chęcią nawiążemy współpracę z lekarzami w trakcie specjalizacji oraz z lekarzami z Ukrainy