• Oferty
  • Wszystkie ofertyWrocławSupportSpecjalista/ka ds. IT
    Specjalista/ka ds. IT
    Support
    Dr. Max

    Dr. Max

    Wrocław
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office

    support

    komunikatywność

    praca w grupie

    język angielski

    Opis stanowiska

    Zakres obowiązków:

    • Wsparcie IT użytkowników końcowych,
    • Zapewnienie dostępu do systemów centralnych,
    • Zamawianie sprzętu IT

    Nasze wymagania:

    • Wykształcenie min. średnie kierunkowe
    • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Umiejętność diagnozowania i naprawy sprzętu IT
    • Znajomość zagadnień związanych z sieciami komputerowymi
    • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów związanych z oprogramowaniem IT
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1
    • Umiejętność posługiwania się pakietem Office
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Sumienność
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Otwartość na kontakt z ludźmi

    To oferujemy:

    • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Udział w inicjatywach pracowniczych (konkursy, biegi firmowe, akcje charytatywne, działania proekologiczne)
    • Możliwość wdrażania rozwiązań usprawniających pracę zespołu
    • Wzajemne wsparcie (on-boarding, kultura wymiany informacji zwrotnych, szkolenia)
    • Koleżeńska atmosfera (mówimy sobie na „Ty”, brak dress codu, upominki dla nowych pracowników)

    Benefity:

    • Dodatkowe świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
    • Pakiety medyczne grupy LUX MED,
    • Dogodne oferty ubezpieczenia na życie,
    • Karta MULTISPORT,
    • Kursy językowe,