• Oferty
  • Wszystkie ofertyŁoziskaSupportAsystentka/ Asystent działu
    Asystentka/ Asystent działu
    new
    Support
    E plus M Sp. z o.o.

    Łoziska
    1 167 - 1 815 USDBrutto miesięcznie - UZ
    1 167 - 1 815 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ, UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office Excel

    język angielski

    Opis stanowiska

    👨‍✈️ Twój zakres obowiązków

    • Aktywne wsparcie jednego z trzech działów: Działu Sprzedaży, Działu Zakupów lub Dział Logistyki i Wsparcia w codziennych obowiązkach administracyjnych i organizacyjnych;
    • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów;
    • Wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie informatycznym. Przygotowywanie ofert oraz prowadzenie komunikacji z klientem. Przygotowywanie niezbędnych dokumentów i formatek na potrzeby działu handlowego;
    • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z dostawcami;
    • Składanie zamówień, nadzór i kontrola nad terminowością i kompletnością dostaw;
    • Śledzenie postępów projektów i raportowanie o nich;
    • Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia płynności i efektywności działań;
    • Wykonywanie innych obowiązków zleconych przez przełożonego w zależności od potrzeb.

    🏁 Nasze wymagania

    • Znajomość języka angielskiego umożliwiającą komunikację
    • Umiejętność obsługi komputera, znajomość MS Office (w szczególności Excel)
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Dobra organizacja pracy własnej
    • Umiejętność pracy pod presją czasu

    Mile widziane

    • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku pracy

    👍To oferujemy

    • Możliwość zdobycia doświadczenia przy współpracy z kontrahentami firmy w jednym z trzech działów (Dział Sprzedaży, Dział Zakupów, Dział Wsparcia i Logistyki);
    • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym i dynamicznym zespole;
    • Otwartość na Twoją pomysłowość i kreatywność;
    • Stabilne zatrudnienie;
    • Zaawansowane narzędzia do organizacji pracy;
    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do efektów pracy;
    • Możliwości awansu i rozwoju zawodowego zgodnego ze ścieżką kariery;
    • Praca stacjonarna w siedzibie firmy w komfortowym biurze;
    • Kontakty z firmami współpracującymi z całego świata;
    • Prywatną opiekę medyczną z gwarancją dostępności terminów oraz dostępem do specjalistów;
    • Szkolenia branżowe;
    • Możliwość wspierania akcji charytatywnych przy wsparciu firmy;
    • Możliwość zmiany świata na lepsze dzięki byciu lepszym dla siebie i innych.
    1 167 - 1 815 USD