• Wszystkie ofertyWarszawaInneLektor / Lektorka języka angielskiego dla dzieci i młodzieży
    Lektor / Lektorka języka angielskiego dla dzieci i młodzieży
    Inne
    EAGER BEAVER

    Warszawa
    18 - 25 USDBrutto miesięcznie - UZ
    18 - 25 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ, B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    język angielski

    odpowiedzialność

    pomysłowość

    skuteczna komunikacja

    Lektor

    Nauczyciel angielskiego

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    O nas

    Świetnie znasz angielski i szukasz pracy, do której będziesz chodzić z przyjemnością?

    Takiej, w której nie tylko możesz się rozwijać, ale także szczerze lubisz swoich współpracowników, czujesz dobrą energię, a w kuchni są niekończące się zapasy aromatycznej kawki?

    Jeśli do tego lubisz pracę z dziećmi i szanujesz ich potrzeby, szkoła językowa Eager Beaver to idealne miejsce dla Ciebie!

    Szukamy lektorek i lektorów języka angielskiego do prowadzenia zajęć stacjonarnych z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym na Kabatach i Natolinie.

    Nasze wymagania

    Szczerze wierzymy w to, że transparentne relacje oparte na wzajemnym szacunku, życzliwości i otwartości na drugiego człowieka (małego i dużego), są kluczem do nowoczesnej edukacji. U nas nie ma miejsca na rywalizację, zawsze gramy w jednej drużynie!

    Tworzymy nowe oblicze edukacji. Uczymy w niebanalny sposób - przez ruch i zabawę, korzystając z licencjonowanych metod Teddy Eddie, Savvy Ed i Edward’s League, których nie znajdziesz w żadnej innej szkole w okolicy. W naszej szkole pozwalamy dzieciom być dziećmi, a metody pracy dobieramy do naturalnych potrzeb każdej grupy wiekowej. Zatrudniamy wyłącznie osoby, które nie tylko kochają język angielski, ale przede wszystkim szanują i lubią dzieci, a także umieją otaczać je troską i wsparciem na każdym kroku ich nauki.

    Cenimy realne umiejętności, bardziej niż certyfikaty i dyplomy. Nie musisz mieć wykształcenia pedagogicznego, czy skończonej filologii angielskiej. Jeśli Twój angielski jest biegły, bo lata temu tak mocno wkręciłeś się w jakiś serial, że nie chciałeś czekać na to, aż pojawią się napisy, zaimponujesz nam równie mocno.

    Niezależnie od tego, czy jesteś w trakcie studiów, czy zjadłeś już zęby na nauce języka angielskiego, w Eager Beaver oczekujemy, że pójdziesz krok dalej. Zależy nam na tym, żeby nasi pracownicy nie tylko rozwijali swoje talenty, ale także odkrywali zupełnie nowe obszary, dające im satysfakcję, dlatego możesz liczyć na regularne szkolenia doskonalące warsztat oraz pełne wsparcie metodyczne.

    Zakres obowiązków

    • Prowadzenie zajęć według licencjonowanych metod (Teddy Eddie oraz Savvy Ed).
    • Udział w szkoleniach wdrożeniowych (finansowanych przez nas).
    • Stały kontakt z rodzicami.
    • Pomoc w odprowadzaniu grup.

    Oferujemy

    • Pracę w przyjaznej i swobodnej atmosferze w oparciu o umowę B2B lub umowę zlecenie z atrakcyjną stawką godzinową.
    • Elastyczny grafik zajęć z gwarancją pracy bez okienek.
    • Przemyślaną ścieżkę kariery z jasno rozpisanymi kryteriami i awansami nawet dwa razy w roku.
    • Kompleksowe szkolenie umożliwiające nauczanie licencjonowanymi metodami oraz gotowe scenariusze i materiały, dzięki którym nie musisz martwić się żmudnymi przygotowaniami do lekcji.
    • Praca od zaraz.
    18 - 25 USD

    Umowa zlecenia

    18 - 25 USD

    B2B