• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaHRInneKoordynator Wsparcia EAP
    Koordynator Wsparcia EAP
    new
    HR
    EAP24

    EAP24

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    skuteczna komunikacja

    szkolenia

    Psychologia

    język angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Główne zadania

    • Koordynowanie webinarów oraz szkoleń realizowanych dla Klientów EAP24
    • Prowadzenie webinarów informacyjnych (w języku polskim i angielskim)
    • Koordynowanie zgłoszeń klientów korzystających ze wsparcia EAP we współpracy z psychologami lub prawnikami
    • Poradnictwo psychologiczne dla pracowników firm i członków rodzin kontaktujących się z infolinią EAP
    • Praca hybrydowa tj. 4 dni w miesiącu w biurze – Warszawa lub delegacja do biura Klienta

    Nasze oczekiwania

    • Kierunkowe wykształcenie – magister psychologii (warunek konieczny)
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1 (warunek konieczny)
    • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń/webinarów (warunek konieczny)
    • Doświadczenie w pracy w środowisku biznesowym (ok. 5 lat)
    • Doświadczenie w pracy w dziale HR (mile widziane)
    • Doświadczenie w zakresie poradnictwa psychologicznego (mile widziane)
    • Profesjonalizm, wysoka kultura osobista, empatia i asertywność w kontakcie z klientami

    Nasza oferta

    • Długofalowa współpraca na podstawie kontraktu B2B (40 h w tygodniu)
    • Współpraca z firmą świadczącą profesjonalne usługi EAP dla klientów biznesowych (klienci korporacyjni, duże firmy)
    • Możliwość pracy w szybko rozwijającej się firmie oraz w perspektywicznej branży
    • Możliwości rozwoju w różnych kierunkach (poradnictwo psychologiczne, wsparcie menedżerskie, interwencje kryzysowe, szkolenia)
    • Nieograniczony dostęp do szkoleń online w obszarach takich jak psychologia, prawo, finanse
    • Praca w zespole, który stawia na relacje i dobrą atmosferę