• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingContent / CopywritingCopywriter
    Copywriter
    new
    Marketing
    ENYO

    Copywriter

    ENYO

    Warszawa
    1 296 - 2 074 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    pomysłowość

    copywriting

    marketing

    social media

    Opis stanowiska

    Enyo to dynamiczna i innowacyjna organizacja specjalizująca się w kompleksowych rozwiązaniach z zakresu marketingu, reklamy oraz komunikacji.

    Z pasją i zaangażowaniem wspieramy naszych klientów w budowaniu silnych marek, skutecznych kampanii oraz w osiąganiu ich strategicznych celów biznesowych.

    Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług marketingowych, które przynoszą realne i mierzalne efekty.

    Wierzymy w siłę kreatywności, technologii i danych, które łączymy, aby tworzyć innowacyjne rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

    Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Copywritera. Dołącz do Nas!

    Wymagania

    • minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Copywriter lub Junior Copywriter
    • doskonała znajomość języka polskiego w mowie i piśmie
    • umiejętność tworzenia angażujących i kreatywnych treści
    • zdolność do pracy pod presją czasu i zarządzania wieloma projektami jednocześnie
    • doskonałe umiejętności komunikacyjne i współpracy w zespole
    • znajomość narzędzi marketingowych i trendów w branży
    • lekkie pióro

    Obowiązki

    • tworzenie idei kreatywnych
    • tworzenie treści na potrzeby kampanii reklamowych w różnych mediach
    • współpraca z zespołem projektowym, grafikami, marketingowcami i klientami w celu opracowywania i realizacji koncepcji kreatywnych
    • udział w brainstormingu i sesjach kreatywnych, aby tworzyć innowacyjne pomysły na kampanie reklamowe
    • dbanie o spójność i zgodność treści z tonem i wizerunkiem marki

    Oferujemy

    • Prywatna opieka medyczna: dostęp do wysokiej jakości prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
    • Ubezpieczenie medyczne: kompleksowe ubezpieczenie zdrowotne, zapewniające dodatkową ochronę
    • Biuro w dogodnej lokalizacji: komfortowe biuro w łatwo dostępnej lokalizacji
    • Przekąski w biurze: bezpłatne przekąski dostępne dla pracowników
    • Elastyczne formy zatrudnienia: możliwość wyboru dogodnej formy zatrudnienia, dostosowanej do Twoich potrzeb
    • Platforma kafeteryjna: dostęp do platformy kafeteryjnej oferującej różnorodne benefity
    • Kawa / Herbata: bezpłatna kawa i herbata dostępna w biurze
    • Spotkania integracyjne: regularne spotkania integracyjne, które pomagają w budowaniu zespołu
    • Program rekomendacji pracowników: program umożliwiający polecanie nowych pracowników i otrzymywanie za to nagród
    • Strefa relaksu: specjalnie zaprojektowane miejsca do relaksu i odpoczynku w biurze
    • Karta sportowa: dostęp do karty sportowej umożliwiającej korzystanie z różnych obiektów sportowych
    • Wielokierunkowy rozwój: inwestujemy w rozwój naszych pracowników poprzez szkolenia i kursy
    • Inicjatywy dobroczynne: możliwość zaangażowania się w różne inicjatywy dobroczynne
    • Elastyczny model pracy: możliwości pracy hybrydowej
    • I wiele innych...: szeroki wachlarz dodatkowych benefitów dostosowanych do Twoich potrzeb
    1 296 - 2 074 USD

    B2B