• Wszystkie ofertyZakopaneHoReCaHotelarstwoSpecjalista ds. Sprzedaży i Organizacji Eventów
    Specjalista ds. Sprzedaży i Organizacji Eventów
    new
    HoReCa
    ER Group dla klienta

    1 815 - 2 074 USDBrutto miesięcznie - UoP
    1 815 - 2 074 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    język angielski

    negocjacja

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Lokalizacja: Kraków, Zakopane, Nowy Targ, Nowy Sącz

    Widełki: 7 000 - 8 000 zł brutto

    Dla naszego klienta, prestiżowego obiektu hotelowego poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko: Specjalisty ds. Sprzedaży i Organizacji Eventów

    Zakres obowiązków:

    • Przyjmowanie i obsługa zapytań od firm w sprawie organizacji konferencji i eventów firmowych
    • Przygotowywanie ofert dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta
    • Organizacja i koordynacja spotkań z klientami (prezentowanie oferty hotelu i restauracji)
    • Nadzór nad organizacją eventów
    • Współpraca z innymi działami hotelu w celu zapewnienia najwyższej jakości usług
    • Dbałość o wysoki standard obsługi klientów i nawiązywanie długofalowych relacji
    • Realizacja założonych celów sprzedażowych

    Oczekiwania pracodawcy:

    • Doświadczenie na analogicznym stanowisku w branży hotelarskiej lub eventowej
    • Umiejętność prowadzenia skutecznych negocjacji i zamykania procesu sprzedaży
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (wykorzystywana do obsługi klientów zagranicznych)
    • Wysoka kultura osobista i profesjonalizm
    • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy w zespole
    • Podejście do organizacji wydarzeń z pasją i zaangażowaniem

    Pracodawca oferuje:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B (do wyboru)
    • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe
    • System premiowy uzależniony od wyników sprzedażowych
    • Program motywacyjny w postaci nagród pieniężnych
    • Bezpłatne posiłki w miejscu pracy
    • Zniżki na usługi hotelowe
    • Dodatkowy program poleceń
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
    • Przyjazną atmosferę pracy w oraz wsparcie zespołu
    1 815 - 2 074 USD

    Umowa o pracę

    B2B