• Wszystkie ofertyKrakówDesignGrafikaArt. Director / Senior Art. Director
    Art. Director / Senior Art. Director
    Design
    Esperienza Agency

    Kraków
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    Adobe Illustrator

    Acrobat Pro

    Adobe InDesign

    Adobe After Effects

    AI

    Adobe Photoshop

    Mile widziane

    animacje

    Opis stanowiska

    Ciao! 🌟 Praca ciągnie Ci się jak makaron? 🍝 Szukasz nowych wyzwań, które ożywią Twój dzień jak poranne espresso? ☕ Dołącz do naszej familii i twórz projekty pełne pasji, które zachwycą wszystkich niczym wyśmienita włoska kuchnia!

    Szukamy: Art. Director / Senior Art. Director

    Co będziesz robić:

    • wymyślać i projektować kreacje graficzne na potrzeby digitalu dla klientów ze zróżnicowanych branż,
    • brać udział w przetargach i tworzeniu pomysłów wychodzących poza schemat.

    Szukamy osoby:

    • z minimum 5-letnim doświadczeniem komercyjnym w projektowaniu, najlepiej w agencji digitalowej,
    • swobodnie posługującej się programami pakietu Adobe: Photoshop, Illustrator, InDesign, Acrobat Pro, After Effects,
    • która będzie uczestniczyć w pełnym procesie kreatywnym: od briefu do prezentacji przetargowej,
    • która ma poczucie estetyki oraz dbałości o detale,
    • samodzielnej, z bardzo dobrą organizacją pracy,
    • z umiejętnościami z zakresu animacji (bardzo mile widziane!)
    • będącą na bieżąco z trendami w zakresie projektowania graficznego,
    • z zaangażowaniem i chęcią rozwoju pod okiem doświadczonego Art Directora,
    • znającą dostępne narzędzia AI.

    Co oferujemy:

    • Pracę zdalną (mamy biuro przy RONDO ONZ 1, ale nie ma obowiązku pojawiania się w nim, choć dbamy, żeby raz na jakiś czas spotkać się też na żywo);
    • Atmosferę pracy opartą na wzajemnym szacunku i wspieraniu różnorodności pracowników zespołu;
    • Pakiet Enel- med i Benefit;
    • Możliwość uczestniczenia w programach i projektach rozwojowych.