• Wszystkie ofertyKrakówDesignGrafikaJunior Art. Director / Art. Director
    Junior Art. Director / Art. Director
    Design
    Esperienza Agency

    Kraków
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    Adobe Illustrator

    Google Slides

    AI

    Adobe Photoshop

    Opis stanowiska

    Ciao! 🌟 Praca ciągnie Ci się jak makaron? 🍝 Szukasz nowych wyzwań, które ożywią Twój dzień jak poranne espresso? ☕ Dołącz do naszej familii i twórz projekty pełne pasji, które zachwycą wszystkich niczym wyśmienita włoska kuchnia!

    Szukamy: Junior Art. Director / Art. Director

    Co będziesz robić:

    • projektować i adaptować formaty graficzne na potrzeby digitalu dla klientów ze zróżnicowanych branż,
    • brać udział w przetargach i tworzeniu pomysłów wychodzących poza schemat,

    Szukamy osoby:

    • z minimum 2-letnim doświadczeniem komercyjnym w projektowaniu, najlepiej w agencji digitalowej,
    • swobodne posługującej się programami pakietu Adobe: Photoshop, Illustrator
    • z dobrą znajomością Google Slides,
    • samodzielnej, z dobrą organizacją pracy,
    •  będącą na bieżąco z trendami w zakresie projektowania graficznego,
    • z zaangażowaniem i chęcią rozwoju pod okiem doświadczonego Art Directora,
    •  znającą dostępne narzędzia AI.

    Co oferujemy:

    • Pracę zdalną (mamy biuro przy RONDO ONZ 1, ale nie ma obowiązku pojawiania się w nim, choć dbamy, żeby raz na jakiś czas spotkać się też na żywo);
    • Atmosferę pracy opartą na wzajemnym szacunku i wspieraniu różnorodności pracowników zespołu;
    • Pakiet Enel-med i Benefit;
    • Możliwość uczestniczenia w programach i projektach rozwojowych.