• Wszystkie ofertyWarszawaSupportJunior Contact Center Specialist
    Junior Contact Center Specialist
    new
    Support
    Eternis

    Eternis

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    obsługa klienta

    język angielski

    Mile widziane

    rosyjski

    język ukraiński

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    W Eternis pomagamy ludziom lepiej pracować na aplikacjach takich jak Bolt, Bolt Food, FREENOW, Glovo, Uber, Uber Eats, Wolt i innych, które są liderami transformacji mobilności oraz usług dostawczych w polskich miastach. Poprzez nasze działania, pomagamy ludziom szukającym elastycznych form pracy. Oferujemy im nowe możliwości kształtowania własnych zarobków i ustalania godzin i warunków pracy. Jako niekwestionowany lider na polskim rynku, rozliczamy tygodniowo 10 000 kierowców i kurierów w całej Polsce, zarządzamy flotą ponad 6 000 samochodów i świadczymy usługi w ponad 6 językach.

    Dołącz na stanowisko Junior Contact Center Specialist w jednej z najszybciej rozwijających się firm fintech w obszarze urban mobility w Europie. Pracując z nami, będziesz mieć okazję współpracować z renomowanymi markami takimi jak Bolt, FREENOW, Glovo, Uber oraz Wolt.

    Obowiązki:

    • Obsługa połączeń przychodzących i wychodzących, wyłącznie osób zainteresowanych współpracą,
    • Rozpoznawanie i określanie potrzeb klientów oraz doradztwo w zakresie dostępnych rozwiązań (aplikacje, czaty, maile),
    • Bieżący kontakt z partnerami zewnętrznymi w kwestii świadczonych usług,
    • Ścisła współpraca z działami legalizacji, licencji, floty, księgowości,
    • Codzienna praca z Klientami obcojęzycznymi.

    Oczekiwania

    • Nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych dobrych relacji z klientami,
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,
    • Otwartość do pracy w dynamicznym, międzynarodowym środowisku,
    • Znajomość jęz. Angielskiego – min. B2,
    • Znajomość języka rosyjskiego/ukraińskiego będzie dodatkowym atutem.

    Oferta

    • Elastyczne godziny pracy: dopasuj swój grafik do osobistych potrzeb,
    • Możliwość pracy hybrydowej: dopasuj swój system pracy,
    • Narzędzia pracy: zapewniamy niezbędny sprzęt, w tym laptop i telefon,
    • Prywatną opiekę medyczną: dbamy o Twoje zdrowie i bezpieczeństwo,
    • Dofinansowanie do szkoleń językowych: wspieramy rozwój Twoich umiejętności,
    • Pakiet MultiSport: promujemy zdrowy i aktywny tryb życia,
    • Brak dress code’u: stawiamy na Twoje umiejętności, nie na ubiór,
    • Spotkania integracyjne: tworzymy przyjazną i zgraną atmosferę w zespole.