• Oferty
  • Wszystkie ofertyPłońskInneMagazynier
    Magazynier
    new
    Inne
    Eurocash S.A.

    Magazynier

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Grupa Eurocash jest największym polskim hurtowym dystrybutorem produktów FMCG, organizatorem znanych sieci franczyzowych, agencyjnych i partnerskich, takich jak ABC, Delikatesy Centrum, Groszek, Gama, Duży Ben, Lewiatan czy Euro Sklep, partnerem logistycznym i technologicznym sklepów lokalnych, a także właścicielem marketu e-grocery nr 1 w Polsce: Frisco.pl. Z liczbą ponad 19 tys. zatrudnianych pracowników i 90 tys. klientów, Eurocash od lat zajmuje miejsce w TOP10 największych polskich firm.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    uprawnienia UDT na wózki widłowe

    Opis stanowiska

    Eurocash Logistyka:

    To nowoczesne Centra Dystrybucyjne zlokalizowane na terenie całej Polski. Dzięki ich rozmieszczeniu i sprawnej pracy, towary dostarczane są aż do 24 tysięcy klientów. Siłę Eurocash Logistyka tworzy ponad 3500 pracowników.

    Aktualnie do naszego zespołu, poszukujemy osoby na stanowisko:

    Magazynier

    Miejsce pracy: Płońsk

    Twój zakres obowiązków:

    • Realizacja zleceń zgodnie z zamówieniem (kompletacja towaru),
    • Właściwe zabezpieczenie i przygotowanie do wysyłki,
    • Przyjęcia towarów,
    • Rozliczanie dokumentów przyjęcia, zwrotu towarów i opakowań,

    Nasze wymagania:

    • Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne,
    • Uprawnienia na wózki jezdniowe,  mile widziane na widłowe (UDT),
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

    To oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

    • Wynagrodzenie: podstawa + premia,

    ·         Pakiet świadczeń dodatkowych, m.in.:

    o Pikniki letnie oraz atrakcje dla rodziny w Centrum Dystrybucyjnym;

    o Paczki i bony na Święta;

    o Kolonie letnie i konkursy rysunkowe dla dzieci Pracowników;

    o Program stypendialny dla dzieci Pracowników;

    o Ubezpieczenie grupowe;

    o Prywatna opieka medyczna Medicover,

    o Karty sportowe;

    o Imprezy świąteczne;

    o Losowania biletów na wydarzenia sportowe i kulturalne.

    • Rozbudowaną strukturę Centrum Dystrybucyjnego dająca możliwości awansu,

    • Profesjonalne szkolenie wdrożeniowe prowadzone przez trenerów wewnętrznych.