• Wszystkie ofertyGliwiceDesignUX/UIProduct Designer/ UX Researcher
    Product Designer/ UX Researcher
    Design
    Exlabs Software Ltd

    Gliwice
    2 077 - 2 857 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    kreatywność

    design

    analiza

    Figma

    dobra organizacja pracy

    UX/UI

    Mile widziane

    Agile

    sketch

    Adobe Photoshop

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Jeśli masz wrażenie, że w Twojej obecnej pracy przestałeś się rozwijać lub jesteś zirytowany pracą w firmie z tysiącem managerów, to nasza propozycja może Cię zainteresować.

    Cześć👋 Jesteśmy 50+ osobowym zespołem pragmatyków, którzy dostarczają projekty SaaS dla segmentu B2B. Obowiązuje u nas zasada “2-pizza-team”, co oznacza m.in. małe, zwinne zespoły do 8 ekspertów. Codzienna praca jest najczęściej oparta o Scrum lub Kanban (tu niespodzianek nie ma😜), staramy się pracować mądrze, zawsze w sposób dopasowany do wymagań projektu, struktury zespołu i samego klienta.

    Szukamy do naszego zespołu Product Designera/UX Researchera do wsparcia product designu od wczesnych prototypów po finalne projekty. Pracujemy nad nowoczesnymi, interaktywnymi platformami webowymi.

    Codzienne zadania:

    • Uczestnictwo w spotkaniach biznesowych w celu zrozumienia produktu i potrzeb
    • Proponowanie rozwiązań opartych na danych oraz opiniach użytkowników, a także monitorowanie wyników wdrożonych zmian
    • Opracowywanie i rozwijanie interfejsów użytkownika z uwzględnieniem potrzeb użytkowników oraz celów biznesowych
    • Prowadzenie warsztatów z zespołem projektowym, interesariuszami oraz użytkownikami w celu prezentacji lub zidentyfikowania kluczowych celów biznesowych, potrzeb użytkowników i projektu
    • Umiejętność adaptacji do biznesowych zmian w środowisku startupowym
    • Wytwarzanie designów zorientowanych na użytkownika, zgodnie z biznesowymi wymaganiami i nowoczesnymi standardami
    • Tworzenie makiet, prototypów i interfejsów użytkownika. Projektowanie i planowanie interakcji
    • Monitorowanie obecnych funkcjonalności w celu wprowadzaniu dalszych usprawnień
    • Analizowanie danych z różnych źródeł, optymalizowaniu produktu i prezentacja dalszych sugestii

    Nasze wymagania:

    • Minimum 2 lata doświadczenia w projektowaniu aplikacji webowych zorientowanych na potrzeby użytkowników
    • Rozumienie nowych trendów oraz narzędzi
    • Bardzo dobra znajomość Figmy
    • Doświadczenie w projektowaniu oprogramowania z naciskiem na nowoczesny i przyjazny UI
    • Rozumienie zasad projektowania RWD
    • Umiejętność przeprowadzania testów użyteczności, takich jak testy A/B, testy prototypów i inne badania, w celu optymalizacji interfejsu i doświadczeń użytkownika
    • Rozwinięte umiejętności analityczne
    • Umiejętność prowadzenia Discovery Workshops
    • Biegła znajomość j. angielskiego i j.polskiego w mowie i piśmie
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
    • Umiejętności empatyczne - zrozumienie i wczucie się w potrzeby oraz zachowania użytkowników w celu ulepszania produktu
    • Umiejętność tworzenia materiałów reklamowych na landing pages oraz do komunikacji wewnątrz i na zewnątrz firmy
    • Umiejętność analizy potrzeb, researchu i tworzenia designu dla landing pages
    • Samodzielność (w wyszukiwaniu inspiracji, analizowaniu rynku, proponowanie rozwiązań)

    Mile widziane:

    • Znajomość oprogramowania jak Photoshop, Illustrator, Sketch lub Adobe XD.
    • Rozumienie technologii frontendowych i wytwarzania oprogramowania w celu lepszej komunikacji z zespołem technicznym
    • Doświadczenie pracy w Scrum lub Kanban

    Oferujemy:

    • Współpracę w oparciu o B2B
    • 8 000 - 11 000 PLN miesięcznie
    • Pracę w 100% zdalną lub z naszego biura w Gliwicach
    • Elastyczne godziny pracy
    • Opiekę medyczną Medicover i kartę Multisport
    • Luźną atmosferę, prostą strukturę i procesy (firma to 50+ pragmatyków)
    • Zajęcia z j.angielskiego z native speakerem
    • Szkolenia i czas na rozwój

    2 077 - 2 857 USD

    B2B