• Wszystkie ofertyLegnicaSupportDoradca Techniczno-Handlowy — Stolarka Pionowa Wrocław
    Doradca Techniczno-Handlowy — Stolarka Pionowa Wrocław
    Support
    FAKRO

    FAKRO

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa
    FAKRO

    FAKRO

    FAKRO to jedna z najbardziej dynamicznych i najszybciej rozwijających się firm w branży okien dachowych na świecie. W skład Grupy FAKRO wchodzi 11 spółek produkcyjnych oraz 17 dystrybucyjnych. Nasza historia zaczyna się od dziecięcego marzenia o lepiej zorganizowanym świecie. W 1991 roku to marzenie znalazło swą realizację w postaci firmy FAKRO, która z małego Nowego Sącza wyruszyła na rynki zagraniczne. Dzisiaj jesteśmy obecni w 50 krajach na całym świecie i każdego dnia dokładamy swoją cegiełkę do polepszenia komfortu życia ludzi w różnych zakątkach globu.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    #budowanie relacji

    szkolenia produktowe

    prezentacje

    sprzedaż

    Analiza potrzeb

    Opis stanowiska

    FAKRO to jedna z najbardziej dynamicznych i najszybciej rozwijających się firm w branży okien dachowych na świecie. W skład Grupy FAKRO wchodzi 11 spółek produkcyjnych oraz 17 dystrybucyjnych.

    Nasza historia zaczyna się od dziecięcego marzenia o lepiej zorganizowanym świecie. W 1991 roku to marzenie znalazło swą realizację w postaci firmy FAKRO, która z małego Nowego Sącza wyruszyła na rynki zagraniczne. Dzisiaj jesteśmy obecni w 50 krajach na całym świecie i każdego dnia dokładamy swoją cegiełkę do polepszenia komfortu życia ludzi w różnych zakątkach globu.

    Od początku swojej działalności w Polsce i za granicą kierujemy się zasadą społecznej odpowiedzialności. Taka postawa wynika z głębokiej wiary w cztery wartości: rozwój, innowacyjność, odpowiedzialność i wiarygodność. To właśnie one determinują naszą postawę w aspektach takich jak zgodne z prawem zatrudnienie, troska o pracownika, jego rodzinę i zdrowie, dbałość o środowisko naturalne, wsparcie społeczności lokalnych i inicjatyw globalnych, czy wreszcie budowanie dobrych relacji z kontrahentami.

    Praca mobilna: dolnośląskie

    Zadania:

    • realizowanie strategii produktowej i sprzedażowej na terenie województwa dolnośląskiego
    • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami
    • analiza potrzeb konsumentów, trendów na rynku i działań konkurencji
    • organizowanie prezentacji i szkoleń produktowych
    • doradztwo i wsparcie techniczne

    Wymagania:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku (najchętniej w branży stolarki otworowej)
    • wykształcenie min. średnie (preferowane budowlane)
    • wysokie umiejętności interpersonalne
    • samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy
    • dyspozycyjność
    • prawo jazdy kategorii B

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie
    • zadaniowy czas pracy
    • realny wpływ na efekty swojej pracy i poziom wynagrodzenia (podstawa + premia sprzedażowa)
    • narzędzia wspomagające pracę (laptop, telefon, samochód z możliwością wykorzystania do celów prywatnych)
    • szkolenia i możliwość rozwoju
    • kursy językowe
    • dofinansowanie kart sportowych
    • atrakcyjna oferta grupowego ubezpieczenia w PZU
    • dofinansowanie opieki medycznej
    • bonusy świąteczne
    • dostęp do biletów na wybrane wydarzenia kulturalne oraz sportowe