• Wszystkie ofertyGdańskSupportCustomer Service Representative
    Customer Service Representative
    new
    Support
    Dietly.pl

    Dietly.pl

    Gdańsk
    1 406 USDBrutto miesięcznie - UZ
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    obsługa klienta

    calling

    Opis stanowiska

    Jesteśmy firmą należącą do Grupy Żabka z ambitnym planem, który ma na celu rewolucjonizację rynku żywienia w Polsce. Nasze główne produkty to MasterLife CRM - najbardziej rozbudowany system do zarządzania cateringiem dietetycznym, oraz Dietly.pl – największy marketplace w Polsce, oferujący ponad 300 cateringów dietetycznych.

    Twoje zadania:

    • Zarządzanie działaniami związanymi z telefoniczną obsługą klienta (calling), w tym samodzielne wykonywanie połączeń do klientów.
    • Proaktywna obsługa telefoniczna obecnych klientów indywidualnych, w celu zebrania feedbacku lub skorzystania z trwających promocji.
    • Pozyskiwanie nowych klientów oraz odbiorców Dietly drogą telefoniczną.
    • Koordynacja pracy w telemarketingu, na podstawie ogólnych planów marketingowych: autonomiczna praca własna + koordynacja pracy drugiej osoby
    • Doradztwo w zakresie dopasowania diet pudełkowych – nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy!

    Czego oczekujemy:

    • Doświadczenia w call center oraz telefonicznej obsłudze klienta (połączenia wychodzące i przychodzące).
    • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży telefonicznej.
    • Umiejętności organizacji własnej pracy i wsparcia w koordynacji zadań.
    • Dokładności, cierpliwości i pozytywnego nastawienia w kontakcie z klientami.
    • Samodzielności i umiejętności radzenia sobie z trudnymi sytuacjami.

    Co oferujemy:

    • Proponujemy umowę zlecenie i wynagrodzenie o wysokości 5 415 zł brutto / miesiąc + premie miesięczne
    • Płatne dni wolne i offy na załatwienie sprawy w urzędzie czy u dentysty - staramy się być elastyczni i podchodzić do tematu życiowo. :)
    • Benefity:
    • Dofinansowanie do karty Multisport,
    • Dofinansowanie do opieki medycznej LUXMED,
    • i oczywiście zniżka na catering dietetyczny ;).

    Jeśli szukasz pracy, która łączy wyzwania z elastycznością i daje możliwości rozwoju – aplikuj!

    1 406 USD