• Wszystkie ofertyNowy SączInneMonter Elementów Budowlanych (okna dachowe)
    Monter Elementów Budowlanych (okna dachowe)
    new
    Inne
    FAKRO

    FAKRO

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura
    FAKRO

    FAKRO

    FAKRO to jedna z najbardziej dynamicznych i najszybciej rozwijających się firm w branży okien dachowych na świecie. W skład Grupy FAKRO wchodzi 11 spółek produkcyjnych oraz 17 dystrybucyjnych. Nasza historia zaczyna się od dziecięcego marzenia o lepiej zorganizowanym świecie. W 1991 roku to marzenie znalazło swą realizację w postaci firmy FAKRO, która z małego Nowego Sącza wyruszyła na rynki zagraniczne. Dzisiaj jesteśmy obecni w 50 krajach na całym świecie i każdego dnia dokładamy swoją cegiełkę do polepszenia komfortu życia ludzi w różnych zakątkach globu.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    samodzielność

    dobra organizacja pracy

    Mile widziane

    język niemiecki

    Opis stanowiska

    FAKRO to jedna z najbardziej dynamicznych i najszybciej rozwijających się firm w branży okien dachowych na świecie. W skład Grupy FAKRO wchodzi 11 spółek produkcyjnych oraz 17 dystrybucyjnych.

    Nasza historia zaczyna się od dziecięcego marzenia o lepiej zorganizowanym świecie. W 1991 roku to marzenie znalazło swą realizację w postaci firmy FAKRO, która z małego Nowego Sącza wyruszyła na rynki zagraniczne. Dzisiaj jesteśmy obecni w 50 krajach na całym świecie i każdego dnia dokładamy swoją cegiełkę do polepszenia komfortu życia ludzi w różnych zakątkach globu.

    Od początku swojej działalności w Polsce i za granicą kierujemy się zasadą społecznej odpowiedzialności. Taka postawa wynika z głębokiej wiary w cztery wartości: rozwój, innowacyjność, odpowiedzialność i wiarygodność. To właśnie one determinują naszą postawę w aspektach takich jak zgodne z prawem zatrudnienie, troska o pracownika, jego rodzinę i zdrowie, dbałość o środowisko naturalne, wsparcie społeczności lokalnych i inicjatyw globalnych, czy wreszcie budowanie dobrych relacji z kontrahentami.

    MONTER ELEMENTÓW BUDOWLANYCH W NIEMCZECH (okna dachowe)

    Dołącz do naszego zespołu!

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów do pracy jako

    Jeśli nigdy nie montowałeś okien dachowych nasi specjaliści nauczą Cię wszystkiego krok po kroku!

    Po przeszkoleniu i wdrożeniu do pracy Twoje zarobki mogą wynieść nawet 20 000 zł.

    Oferujemy:

    • specjalistyczne szkolenie przygotowujące do pracy
    • praktyczny kurs języka niemieckiego
    • pracę na terenie Niemiec 2 tygodnie w miesiącu
    • pracę w dwuosobowych zespołach
    • profesjonalny sprzęt i samochód służbowy.

    Dodatkowym atutem będzie umiejętność komunikowania się w języku niemieckim oraz praktyka w wykonywaniu prac monterskich lub budowlanych.

    Zapewniamy stałą, stabilną i ciekawą pracę!