• Oferty
  • Wszystkie ofertyLimanowaPMTechnolog Drewna
    Technolog Drewna
    new
    PM
    FAKRO

    FAKRO

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura
    FAKRO

    FAKRO

    FAKRO to jedna z najbardziej dynamicznych i najszybciej rozwijających się firm w branży okien dachowych na świecie. W skład Grupy FAKRO wchodzi 11 spółek produkcyjnych oraz 17 dystrybucyjnych. Nasza historia zaczyna się od dziecięcego marzenia o lepiej zorganizowanym świecie. W 1991 roku to marzenie znalazło swą realizację w postaci firmy FAKRO, która z małego Nowego Sącza wyruszyła na rynki zagraniczne. Dzisiaj jesteśmy obecni w 50 krajach na całym świecie i każdego dnia dokładamy swoją cegiełkę do polepszenia komfortu życia ludzi w różnych zakątkach globu.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    kreatywność

    Optymalizacja Procesów

    dobra organizacja pracy

    prawo jazdy kat. B

    obróbka drewna

    praca w grupie

    Opis stanowiska

    FAKRO to jedna z najbardziej dynamicznych i najszybciej rozwijających się firm w branży okien dachowych na świecie. W skład Grupy FAKRO wchodzi 11 spółek produkcyjnych oraz 17 dystrybucyjnych.

    Nasza historia zaczyna się od dziecięcego marzenia o lepiej zorganizowanym świecie. W 1991 roku to marzenie znalazło swą realizację w postaci firmy FAKRO, która z małego Nowego Sącza wyruszyła na rynki zagraniczne. Dzisiaj jesteśmy obecni w 50 krajach na całym świecie i każdego dnia dokładamy swoją cegiełkę do polepszenia komfortu życia ludzi w różnych zakątkach globu.

    Od początku swojej działalności w Polsce i za granicą kierujemy się zasadą społecznej odpowiedzialności. Taka postawa wynika z głębokiej wiary w cztery wartości: rozwój, innowacyjność, odpowiedzialność i wiarygodność. To właśnie one determinują naszą postawę w aspektach takich jak zgodne z prawem zatrudnienie, troska o pracownika, jego rodzinę i zdrowie, dbałość o środowisko naturalne, wsparcie społeczności lokalnych i inicjatyw globalnych, czy wreszcie budowanie dobrych relacji z kontrahentami.

    Miejsce Pracy: Nowy Sącz

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za usprawnianie procesów technologicznych i produkcyjnych w obszarze gospodarki drewnem.

    Zakres obowiązków:

    • nadzór nad technologią produkcji elementów drewnianych
    • tworzenie instrukcji technologicznych i jakościowych
    • analiza kosztów produkcji elementów drewnianych
    • analiza stanów magazynowych półfabrykatów drewnianych

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek Technologia drewna)
    • mile widziana praca na podobnym stanowisku
    • znajomość technologii obróbki drewna
    • umiejętność prowadzenia projektów związanych z usprawnianiem procesów produkcyjnych
    • umiejętność pracy w zespole
    • wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne
    • prawo jazdy kat. B
    • otwartość na nowe doświadczenia
    • gotowość do wyjazdów służbowych

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie
    • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
    • szkolenia i możliwość rozwoju
    • kursy językowe
    • dofinansowanie kart sportowych
    • atrakcyjna oferta grupowego ubezpieczenia w PZU
    • dofinansowanie opieki medycznej
    • parking pracowniczy
    • bonusy świąteczne
    • dostęp do biletów na wybrane wydarzenia kulturalne oraz sportowe