• Wszystkie ofertyOstrołękaInżynieriaInneSerwisant Sieci Telekomunikacyjnych
    Serwisant Sieci Telekomunikacyjnych
    new
    Inżynieria
    Fiberhost SA

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca mobilna

    Wymagane umiejętności

    Uprawnienia SEP

    prawo jazdy kat. B

    FTTH/HFC

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Tak będzie wyglądać Twój dzień w pracy:

    • będziesz w stałym kontakcie z partnerami firmy mi.in. celem rozstrzygania problemów technicznych
    • wyruszysz też w teren, by samodzielnie zweryfikować jakość sieci abonenckiej
    • usuniesz awarie sieci i usterki
    • będziesz przygotowywać odpowiednie raporty
    • wykonasz okresowe pomiary kontrolne i regulacje sieci
    • poprowadzisz prace związane z podłączaniem, odłączaniem lub zmianą zakresu usług

    Na stanowisku na pewno się przyda:

    • wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne
    • doświadczenie w usuwaniu usterek i awarii na abonenckich (dostępowych) sieciach telekomunikacyjnych
    • znajomość zagadnień dotyczących specyfiki sieci telekomunikacyjnych
    • znajomość technologii światłowodowych FTTH/HFC
    • zmysł techniczny
    • uprawnienia SEP
    • umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych do diagnostyki sieci
    • czynne prawo jazdy kat. B
    • rzetelne i odpowiedzialne podejście do zadań
    • bardzo dobra organizacja pracy
    • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
    • mile widziane szkolenie i praktyka w pracy na wysokości (słupy oraz studzienki telekomunikacyjne)

    Warto do nas dołączyć, bo mamy dla Ciebie:

    • stanowisko w strukturach Fiberhost - lidera w budowie i zarządzeniu sieciami światłowodowymi, w którego zasięgu znajduje się obecnie 1,3 mln. gospodarstw domowych
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • stabilne zatrudnienie na dłużej
    • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy, urządzenia pomiarowe, itd.)
    • dofinansowanie na święta i wakacje pod gruszą
    • prywatna opieka medyczna w LUX MED dla Ciebie i Twoich bliskich
    • ubezpieczenie w podróżach zagranicznych
    • coś dla ciała i dla ducha – karta Multisport, dostęp do kafeterii MyBenefit oraz platformy Worksmile
    • usługi INEA na super warunkach, w tym Internet za 0 zł!

    NASI PRACOWNICY SĄ SUPER! DLATEGO WSPIERAMY ICH NA KAŻDYM KROKU.