Oferty
Operator maszyn
Nowa
Inżynieria

4 900 - 8 200 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

dokumentacja techniczna

Wykształcenie średnie

Mile widziane

wykształcenie techniczne

Opis stanowiska

Osoba, która dołączy do naszej organizacji będzie odpowiedzialna za:

  • obsługę maszyn do produkcji folii,

w tym :

  • przygotowanie materiału do produkcji,
  • ustawianie maszyny i nadzór nad procesem produkcji i przetwarzania folii,
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy.

to oferujemy:

  • Zapewniamy darmowy dojazd do pracy na trasie Wejherowo - Strzebielino - Lębork
  • Stabilne zatrudnienie, ponad 50 % pracowników pracuje z nami ponad 5 lat z czego 30% ponad 10 lat.
  • Indywidualny rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych na wielu płaszczyznach.
  • Uczestnictwo w konferencjach oraz szereg szkoleń zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych, które rozwijają umiejętności specjalistyczne, językowe a także wspomagają rozwój osobisty. W I półroczu 2021 roku na ten cel przeznaczyliśmy ok 1000 godzin.
  • Ponadto 50 % obecnie zatrudnionych managerów, liderów czy specjalistów pozyskaliśmy w wyniku awansu.
  • W Eurocast pamiętamy o tym, że praca to tylko część naszego życia, dlatego naszym pracownikom oferujemy szereg świadczeń i możliwości, takich jak dofinansowanie do kart sportowych, ubezpieczenie grupowe czy wyjścia integracyjne.
  • Ponadto pracownicy w ramach działalności ZFŚS otrzymują m.in. bony świąteczne czy wyprawki szkolone dla dzieci.
4 900 - 8 200 PLN