• Wszystkie ofertyWarszawaFinanseKsięgowośćMłodsza/y Księgowa/y
    Młodsza/y Księgowa/y
    Finanse
    Finker

    Finker

    1 556 - 1 945 USDNetto miesięcznie - B2B
    1 426 - 1 789 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    ERP

    Pełna księgowość

    komunikatywność

    Mile widziane

    SaldeoSMART

    Google Workspace

    Enova365

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Czy wiesz, co łączy precyzję z dynamikątradycję z nowoczesnością oraz profesjonalizm z przyjazną atmosferą

    To właśnie my!

    Nasze biuro mieści się w Warszawie (przy ulicy Wilczej, blisko dworca Warszawa Centralna) , ale pracujemy w sposób elastyczny (zdalnie / hybrydowo / stacjonarnie), więc nie zamykamy się na kandydatów z różnych lokalizacji

     Jeśli szukasz pracy, która nie tylko wypełni Twoje dni rutyną, ale też da Ci szansę na tworzenie wartościowych relacji oraz wdrażanie automatyzacji i doskonalenie procesów, to jesteś w odpowiednim miejscu.

    Do naszego zespołu szukamy osób, które nie boją się wyzwań, cenią sobie współpracę opartą na wzajemnym szacunku i dążą do doskonałości w każdym detalu. Nie wymagamy wiecznie przyklejonego uśmiechu, ale zdecydowanie doceniamy poczucie humoru i elastyczność w podejściu do codziennych zadań.

    Jeśli...:

    • posiadasz 1-2 letnie doświadczenie w pracy w pełnej księgowości (preferowane biura rachunkowe),
    • odpowiedzialność i sumienność to Twoje drugie imię,
    • z doświadczeniem w pracy na enova365 (w przypadku pracy w większości zdalnej chcielibyśmy, abyś przynajmniej częściowo znał/a enovę)
    • lubisz nowinki digitalowe (znajomość SaldeoSMART i przestrzeni Google Workspace będzie dodatkowym atutem),
    • masz poczucie humoru i nie wyobrażasz sobie pracy wśród “ponuraków” (spokojnie, każdy ma czasem gorszy dzień i nie musisz mieć wiecznie przyklejonego uśmiechu ;)
    • wyznajesz zasadę “chcieć to móc” i z entuzjazmem podchodzisz do nowych zadań

    ...to jest duże prawdopodobieństwo, że jesteś idealnym kandydatem!

    W naszym zespole będziesz zajmował/a się:

    • importem danych z systemu OCR do systemu finansowo-księgowego,
    • księgowaniem dokumentów zakupusprzedaży oraz wyciągów bankowych,
    • prowadzeniem dokumentacji księgowej,
    • uzgadnianiem kont bankowych, należności i zobowiązań,
    • wyjaśnianiem niezgodności,
    • wsparciem zespołu i Głównej/go Księgowej/go w bieżących czynnościach księgowych.

    Co zyskasz, pracując z nami?

    • pracę w firmie stawiającej na jakość, a nie ilość usług
    • wsparcie doświadczonego przełożonego i współpracowników – traktujemy siebie po partnersku; szukamy rozwiązań, a nie winnych :),
    • pracę w niedużej firmie (~ 40 osób), gdzie masz realny wpływ na rozwój firmy,
    • stabilne zatrudnienie,
    • wynagrodzenie w zależności od Twojego doświadczenia i kompetencji,
    • balans między życiem prywatnym a zawodowym - pracujemy od poniedziałku do piątku i gwarantujemy elastyczny czas pracy (8h/dzień; rozpoczęcie między 8:00 a 10:00),
    • elastyczne miejsce pracy (po okresie wdrożenia, możesz pracować większość czasu zdalnie, hybrydowo lub stacjonarnie w naszym biurze w Warszawie przy ulicy Wilczej 71); w niektórych zespołach czasem jest konieczność odwiedzin w siedzibie Klienta,
    • rozwój - codzienny, ale i dofinansowanie do szkoleń,
    • dostęp do platform szkoleniowych / informacyjnych (obecnie korzystamy z LTCA oraz GOFIN),
    • dofinansowanie opieki medycznej - pakiet Allianz,
    • przyjazny proces wdrożenia, staramy się minimalizować stres nowej osoby,
    • wyjścia integracyjne i wspólne firmowe lunche - kilka razy w roku,
    • zdrowa, luźna atmosfera i brak dress code’u - zależy nam, żebyś czuł(a) się u nas dobrze i wygodnie pod każdym względem ;)
    1 556 - 1 945 USD

    B2B

    1 426 - 1 789 USD