• Wszystkie ofertySopotMarketingMarketingSpecjalista ds. trade marketingu
    Specjalista ds. trade marketingu
    Marketing
    Fit Kalorie

    Fit Kalorie

    1 815 - 3 112 USDNetto miesięcznie - B2B
    1 296 - 1 945 USDBrutto miesięcznie - UZ
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UZ
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    kreatywność

    copywriting

    samodzielność

    dobra organizacja pracy

    marketing

    komunikatywność

    multitasking

    odpowiedzialność

    Mile widziane

    prawo jazdy kat. B

    skuteczna komunikacja

    pomysłowość

    elastyczność

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Firma z branży cateringu dietetycznego poszukuje Specjalisty ds. Trade Marketingu. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowanie i realizowanie programu partnerskiego, nawiązywanie i utrzymywanie relacji z partnerami oraz ambasadorami, a także przygotowanie i organizację eventów.

    Obowiązki:

    • Nawiązywanie i Utrzymywanie Relacji z Partnerami:
    • Aktywne poszukiwanie nowych partnerów.
    • Budowanie trwałych relacji z obecnymi partnerami.
    • Ustalanie warunków współpracy.
    • Działania Sprzedażowe:
    • Monitorowanie i analiza wyników sprzedażowych osiągniętych dzięki współpracy z partnerami.
    • Wdrażanie działań mających na celu optymalizację sprzedaży.
    • Współpraca z Działem Marketingu:
    • Aktywna koordynacja działań z zespołem ds. marketingu.
    • Raportowanie Pracy:
    • Przygotowywanie regularnych raportów dotyczących wyników działań marketingowych i sprzedażowych.
    • Analiza danych i wniosków mających na celu optymalizację działań.

    Wymagania:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
    • Doskonała organizacja pracy.
    • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych.
    • Znajomość technik sprzedażowych oraz trendów w trade marketingu.
    • Kreatywność i zdolność do pracy w zespole.
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa i system premiowy).
    • Stanowisko o wysokim stopniu samodzielności.
    • Pracę w dynamicznym środowisku z możliwością rozwoju zawodowego.
    • Miłą atmosferę i atrakcyjne warunki pracy.
    • Laptop, telefon służbowy.
    • Benefity pracownicze.
    • Pracę hybrydową.

    Jeśli lubisz kontakt z ludźmi, jesteś osobą z pasją do marketingu, zdolną do samodzielnego działania i pełną kreatywnych pomysłów, dołącz do nas! Wyślij swoje CV i wypełnij formularz https://forms.gle/zEmiGq98KAzMTprC7

    Wypełnienie formularza jest warunkiem koniecznym w procesie rekrutacji.

    Zapraszamy do współtworzenia naszego zespołu!

    1 815 - 3 112 USD

    B2B

    1 296 - 1 945 USD