• Wszystkie ofertyGdyniaMarketingMarketingMłodszy specjalista ds. marketingu
    Młodszy specjalista ds. marketingu
    new
    Marketing
    FLOWAIR Sp. z o.o.

    Gdynia
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    marketing

    reklamy

    PR/public relations

    Mile widziane

    CMS

    Meta Business Suite

    Opis stanowiska

    Jako Młodszy specjalista ds. marketingu będziesz odpowiedzialny/a za wsparcie działań marketingowych w naszej firmie. Twoje zadania będą obejmować:

    • bieżące wsparcie codziennej pracy działu marketingu,
    • tworzenie materiałów promocyjnych we współpracy z grafikiem oraz pomoc w realizacji kampanii marketingowych online i offline,
    • przygotowywanie treści reklamowych, artykułów prasowych,
    • aktualizacja treści na stronach internetowych – praca w CMS, publikacja postów w SoMe,
    • przygotowywanie prezentacji produktowych, materiałów szkoleniowo reklamowych,
    • udział w organizacji wydarzeń edukacyjnych: szkoleń, konferencji, webinariów,
    • pomoc w organizacji wydarzeń firmowych,
    • współpraca z grafikami, mediami, agencjami reklamowymi,
    • zarządzanie magazynem marketingowym,
    • budowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz realizacja strategii marketingowej.

    Co my możemy zaoferować Tobie:

    • możliwość wykupienia pakietu medycznego, grupowego ubezpieczenia czy karty multisport na preferencyjnych warunkach,
    • skrupulatnie przygotowane wdrożenie - na ten czas zapewnimy Ci wsparcie opiekuna, który pomoże Ci odnaleźć się w naszej organizacji i w Twoich obowiązkach,
    • wspierający i mocny merytorycznie zespół,
    • ciekawą pracę w polskiej firmie, rozwijającej swój biznes również na rynkach zagranicznych,
    • atmosferę współpracy i wiele wyzwań, dzięki którym każdy dzień w pracy będzie wymagający, ale też satysfakcjonujący,
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B, w firmie o ugruntowanej pozycji - działamy na rynku już od ponad 20 lat,
    • pracę stacjonarną z możliwością pracy zdalnej 4 dni w miesiącu w atrakcyjnym środowisku pracy w nowym biurze - nowoczesny, a zarazem industrialny wystrój, przestronne pokoje, komfortowe sale spotkań, przytulna przestrzeń kuchenna z jadalnią i tarasem.

    Czego oczekujemy:

    • wykształcenia kierunkowego, minimalnego doświadczenia na podobnym stanowisku lub niesamowicie dużych chęci nauki tego obszaru,
    • samodzielności i dobrej organizacji pracy oraz umiejętności pracy nad kilkoma projektami równocześnie,
    •  znajomości zagadnień związanych z marketingiem online, reklamą, PR,
    • kreatywności, komunikatywności, otwartości oraz inicjatywy w działaniu,
    • silnego poczucia estetyki,
    • prawa jazdy kat. B,
    • mile widziane będzie doświadczenie w obsłudze CMS oraz Facebook Business Suite.