• Wszystkie ofertyGorzów WielkopolskiZdrowieOpieka medycznaPsychodietetyk
    Psychodietetyk
    new
    Zdrowie
    Fractal Concept - Centrum Psychologii i Rozwoju

    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    empatia

    odpowiedzialność

    Opis stanowiska

    Do Ośrodka Środowiskowej Pomocy Psychologicznej i Psychoterapeutycznej poszukujemy psychodietetyka do pracy z dziećmi i młodzieżą lub osobami dorosłymi. Działamy z ramienia NFZ oraz komercyjnie.

    Twój zakres obowiązków:

    • Diagnozowanie problemów pacjenta z odżywianiem
    • Pomaganie osobom z zaburzeniami odżywiania
    • Prowadzenie dokumentacji wg. obowiązujących przepisów

    Nasze wymagania:

    • Kwalifikacje oraz doświadczenie z zakresu psychodietetyki
    • Dyplom magistra psychologii lub dietetyki
    • Wysoka kultura osobista, zaangażowanie i komunikatywność

    Oferujemy:

    • Umowę o Pracę lub Umowę Zlecenie lub Kontrakt - w zależności od preferencji
    • Atrakcyjne wynagrodzenie i elastyczne godziny pracy
    • Pełen grafik pacjentów
    • Superwizje i wsparcie zespołu w prowadzeniu terapii
    • Dostęp do materiałów, testów psychologicznych
    • Dobrze wyposażony gabinet i środowisko pracy
    • Karta Multisport, szkolenia i spotkania zespołu
    • Możliwość przystąpienia do PPE