• Wszystkie ofertyBiałystokZdrowieOpieka medycznaPsycholog diagnosta z doświadczeniem w pracy klinicznej
    Psycholog diagnosta z doświadczeniem w pracy klinicznej
    Zdrowie
    Fractal Concept - Centrum Psychologii i Rozwoju

    Białystok
    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    odpowiedzialność

    zaangażowanie

    empatia

    Opis stanowiska

    Do Centrum Zdrowia Psychicznego poszukujemy psychologa na 1/2 etatu dla dzieci i młodzieży do 21 roku życia - prowadzenie grup i diagnostyki. Działamy z ramienia NFZ. Wymagane doświadczenie w pracy klinicznej (min. 1 rok) oraz diagnostyce.

    Twój zakres obowiązków

    • Pomoc w dokonywaniu zmian w życiu pacjentów
    • Prowadzenie sesji diagnostycznych i testów m.in. CDI-2, CISS
    • Prowadzenie konsultacji psychologicznych

    Nasze wymagania

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe (tytuł magistra psychologii)
    • Roczny staż pracy klinicznej z dziećmi i młodzieżą
    • Doświadczenie w diagnozie psychologicznej
    • Wysoka kultura osobista, empatia i zrozumienie

    Oferujemy

    • Umowę o Pracę lub Umowę Zlecenie lub Kontrakt B2B
    • Pracę na 1/2 etatu
    • Atrakcyjne wynagrodzenie i elastyczne godziny pracy
    • Pełen grafik pacjentów
    • Superwizje i wsparcie zespołu w prowadzeniu terapii
    • Dostęp do materiałów, testów psychologicznych
    • Dobrze wyposażony gabinet i środowisko pracy
    • Karta Multisport, szkolenia i spotkania zespołu