• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażZarządzanie sprzedażąKey Account Manager
    Key Account Manager
    new
    Sprzedaż
    FRAJDOO

    FRAJDOO

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca mobilna

    Wymagane umiejętności

    kreatywność
    pomysłowość
    dobra organizacja pracy
    współpraca z sieciami
    sprzedaż

    Mile widziane

    elastyczność
    Angielski

    Opis stanowiska

    Frajdoo jest wyłącznym importerem i dystrybutorem w Polsce światowych producentów słodyczy markowych oraz licencyjnych. Reprezentujemy takie uznane marki jak: Zaini, Bazooka, Amos, BIP Holland, Millions, Original Gourmet i Brain Blasterz.

    W naszej ofercie znajdują się wyjątkowe produkty dla dzieci i dorosłych, w tym najszerszy na polskim rynku wybór słodyczy dla dzieci, licencyjnych i markowych. Z kolei dorośli klienci doceniają nasze doskonałe praliny, czy wysokiej jakości czekolady.

    Mamy wieloletnie profesjonalne doświadczenie i jesteśmy ogromnymi pasjonatami tego, co robimy – wyszukując i sprowadzając atrakcyjne nowości, dbając o przyjazne relacje z klientami i obsługę na najwyższym poziomie.

    🎯 Zakres obowiązków:

    • Pozyskiwanie nowych klientów sieciowych.
    • Zarządzanie relacjami z kluczowymi klientami.
    • Realizacja planów sprzedażowych, z uwzględnieniem analizy dochodowości.
    • Prowadzenie całościowego procesu sprzedaży (prezentacja, kalkulacja cen, negocjowanie warunków handlowych).
    • Przygotowywanie prognoz sprzedaży.
    • Monitorowanie i analiza rynku, trendów rynkowych oraz działań konkurencji.
    • Przygotowywanie raportów z działalności.
    • Ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy.

    💡 Nasze wymagania

    • Doświadczenie we współpracy z sieciami w kanale nowoczesnym powyżej 5 lat.
    • Duże zaangażowanie, pro-aktywność i inicjatywa w działaniu.
    • Nieszablonowe myślenie i kreatywność.
    • Umiejętność szybkiego uczenia.
    • Łatwość w nawiązywaniu i budowaniu relacji.
    • Chęć pracy w małej organizacji.
    • Doświadczenie w sprzedaży na rynku słodyczy lub zabawek jest mile widziane.

    🙌 Oferujemy:

    • Pracę w małej, ale prężnej organizacji, działającej w standardach korporacyjnych.
    • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia kandydata.
    • Niezależność w działaniu, możliwość rozwoju.
    • Pracę zdalną, z regularnymi wizytami w centrali firmy (w Piotrkowie Trybunalskim).
    • Pracę w zespole osób, wzajemnie się wspierających.
    • Służbowy samochód, również do użytku prywatnego (ewentualnie ekwiwalent za samochód).
    • Pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie.
    • Imprezy integracyjne, gratisy produktów firmowych, możliowść zakupu produktów z rabatami.