• Wszystkie ofertyGdyniaMarketingSocial mediaSpecjalista ds. Social Media
    Specjalista ds. Social Media
    Marketing
    Fundacja Marka Kamińskiego

    Gdynia
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    skuteczna komunikacja

    copywriting

    dobra organizacja pracy

    marketing

    social media

    Opis stanowiska

    Kaminski Foundation to organizacja, która łączy działalność charytatywną z nowoczesnym podejściem do biznesu. Poszukujemy kreatywnej i zorientowanej na wyniki osoby na stanowisko Specjalisty ds. Social Media. Jeśli jesteś pasjonatem mediów społecznościowych i potrafisz skutecznie łączyć działania komunikacyjne z celami biznesowymi, to stanowisko jest dla Ciebie!

    Zakres obowiązków:

    • Tworzenie angażujących, kreatywnych oraz angażujących treści na nasze profile w mediach społecznościowych – posty, relacje, rolki w formie tekstów, filmów, zdjeć i grafik (Facebook, Instagram, LinkedIn).
    • Tworzenie materiałów w Canva
    • Opracowywanie i realizacja strategii komunikacyjnych w social media, które będą zgodne z celami biznesowymi organizacji.
    • Monitorowanie i analiza efektywności prowadzonych działań (np. zaangażowanie, zasięg, konwersja).
    • Współpraca z zespołem marketingowym w celu optymalizacji treści pod kątem konwersji i sprzedaży produktów związanych z działalnością fundacji.
    • Budowanie i utrzymywanie relacji z naszą społecznością online oraz monitorowanie trendów w social media.
    • Tworzenie kampanii reklamowych i promocyjnych w mediach społecznościowych, które wspierają sprzedaż i cele fundacji.
    • Raportowanie wyników oraz proponowanie nowych rozwiązań i usprawnień.

    Wymagania:

    • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
    • Znajomość narzędzi do zarządzania mediami społecznościowymi.
    • Umiejętność tworzenia strategii social media z myślą o zwiększeniu konwersji i wsparciu sprzedaży.
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i copywriterskie.
    • Znajomość trendów w social media oraz umiejętność ich efektywnego wykorzystania.
    • Zdolność analitycznego myślenia oraz interpretacji danych z kampanii social media.
    • Umiejętność pracy w zespole i zarządzania wieloma projektami jednocześnie.

    Oferujemy:

    • Możliwość pracy hybrydowej w naszym biurze z Gdyni.
    • Elastyczne godziny pracy.
    • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się organizacji.
    • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i wyników.