• Wszystkie ofertyWarszawaFinanseKsięgowośćAsystent/Asystentka działu Księgowości
    Asystent/Asystentka działu Księgowości
    Finanse
    Globalworth

    Globalworth

    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ, UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office Excel
    Microsoft Office
    dobra organizacja pracy

    Opis stanowiska

    Globalworth jest wiodącym graczem w sektorze nieruchomości, który swoją działalność koncentruje na Polsce i Rumunii, dwóch największych rynkach Europy Środkowo-Wschodniej (CEE).

    Globalworth nabywa, rozwija i zarządza aktywami ze szczególnym uwzględnieniem obiektów biurowych. Cel firmy to stać się właścicielem pierwszego wyboru dla szerokiej i rosnącej społeczności najemców reprezentujących międzynarodowe organizacje, które działają w regionie CEE. Portfel Globalworth o wartości około 3 mld euro jest zarządzany przez zespół ponad 200 specjalistów zlokalizowanych głównie w Warszawie i Bukareszcie.

    W związku z naszym dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

    Asystentki / Asystenta działu Księgowości

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania na stanowisku:

    • Wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego (praca w programie SAP Business One)
    • Skanowanie, drukowanie, archiwizacja dokumentów
    • Prowadzenie kancelarii księgowej
    • Wspomaganie zespołu księgowego w codziennych obowiązkach
    • Przygotowywanie zleconych raportów

    Oczekiwania:

    • Studenci, preferowany kierunek związany z rachunkowością
    • Osoby chcące rozwijać się w obszarze księgowości wewnętrznej
    • Mile widziane praktyki lub pierwsze doświadczenie zawodowe w księgowości
    • Znajomość języka angielskiego – poziom komunikatywny
    • Znajomość MS Office, w tym Excel – poziom min. podstawowy
    • Chęć do nauki
    • Otwartość
    • Zaangażowanie
    • Skrupulatność / dokładność

    Oferujemy:

    • Pracę na podstawie umowy zlecenia (dostępność min. 3 dni w tygodniu)
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Wsparcie doświadczonych pracowników i współpracowników (w końcu każdy kiedyś zaczynał 😎)
    • Szkolenia wstępne przygotowujące do pracy w systemie SAP
    • Możliwość pracy hybrydowej – do dwóch dni pracy zdalnej w tygodniu
    • Biuro w centrum Warszawy, z udogodnieniami: owoce, herbata, kawa
    • Benefity: opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, platforma EAP – wsparcie psychologiczne, doradztwo prawne i finansowe, budżet szkoleniowy, dodatkowy dzień wolny na działania wolontariatu pracowniczego, dofinansowanie okularów korekcyjnych, program poleceń pracowniczych, wyjścia firmowe i wyjazdy integracyjne oraz inne