• Oferty
  • Wszystkie ofertyZakopaneHRHRHR Manager
    HR Manager
    HR
    Goldman Recruitment

    HR Manager

    Zakopane
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    HR manager

    employer branding

    szkolenia

    język angielski

    Opis stanowiska

    Dla naszego Klienta, jednej z wiodących grup inwestycyjnych znajdujących się w Zakopanem, poszukujemy kandydata na stanowisko HR Managera.

    Opis stanowiska:

    • budowanie i realizacja strategii HR dopasowanej do potrzeb biznesowych,
    • tworzenie oraz rozwój kultury firmy w oparciu o wspólne wartości,
    • bieżące doradztwo dla kadry zarządzającej, zarządzanie procesem onboardingu oraz obszarem szkoleń i rozwoju pracowników,
    • budowanie i wdrażanie nowych narzędzi HR,
    • współtworzenie i wdrażanie efektywnych systemów motywacyjnych, jakościowych benefitów i aktywności mających na celu wzrost zadowolenia pracowników,
    • bieżące monitorowanie środowiska prawnego z zakresu prawa pracy,
    • bezpośrednia współpraca z zarządem w celu tworzenia budżetów dla całego HR,
    • przeprowadzanie badań: satysfakcji, zaangażowania i motywacji pracowników.

    Wymagania:

    • min. 4-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • doświadczenie w samodzielność w prowadzeniu projektów HR (employer branding, szkolenia, rozwój, wynagrodzenia i benefity),
    • wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i umiejętność ustalania priorytetów,
    • wysokie zdolności interpersonalne,
    • predyspozycje managerskie i bardzo dobra organizacja pracy,
    • wykształcenie wyższe,
    • znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość rozwoju w strukturach firmy,
    • praca w firmie o ugruntowanej pozycji, dynamicznie rozwijającej się,
    • szeroka oferta szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
    • realny wpływ na rozwój firmy,
    • system pracy hybrydowej.