• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingMarketingJunior Event Manager
    Junior Event Manager
    new
    Marketing
    Greywolf SA

    Greywolf SA

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    dobra organizacja pracy
    Microsoft Office
    Angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Oferta ta jest idealna dla każdego, komu w żyłach płyną paliwo i energetyki.

    Poszukujemy osób, które wniosą do zespołu swoją energię i doświadczenia.

    Obecnie koncentrujemy się na dynamicznym rozwoju wiodących marek Grupy Greywolf i rozbudowie portfolio naszych produktów.

    A to oznacza niesamowitą przygodę kreowania i wdrażania naszych idei w życie!

    Fastline to najbardziej dynamicznie rozwijająca się marka Grupy Greywolf (Fastline Advertising, Fastline Extereme Events, Fastline Racing Academy, Fastline Supercars I Fastline Supercars Club)

    Fastline to agencja reklamowa i eventowa, organizator programów incentives, szkoła jazdy sportowej i wyścigowej organizująca eventy na torach, w której wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie zdobyte w wyścigach samochodowych, stworzyliśmy przedsięwzięcie, jakiego wcześniej w Polsce nie podjął się nikt: treningi jazdy sportowej i wyścigowej w legendarnych samochodach wyścigowych.

    Każdy z ludzi naszego teamu, poza zakresem swoich obowiązków ma liczne okazje do wzbogacenia się o nowe umiejętności w zakresie jazdy sportowej oraz uczestnictwa w eventach na torach na całym świecie.

    W pracy twoim zadaniem będzie współtworzenie, planowanie, komunikacja i współrealizacja najważniejszych projektów polskich i zagranicznych.

    Jeśli zaginanie czasoprzestrzeni w kalendarzu, oraz szwajcarska precyzja nie są Ci obce – rozglądamy się właśnie za Tobą!

    Szukamy przebojowej, bezkompromisowej i profesjonalnej osoby na stanowisko JUNIOR EVENT MANAGER do realizacji kluczowych projektów Greywolf Group i dynamicznie rozwijającej się jej części Fastline.

    Twoje obowiązki:

    • Wsparcie Teamu przy tworzeniu ofert dla Klientów,
    • Wsparcie w realizacji projektów, samodzielna realizacja mniejszych projektów lub realizacja projektów we współpracy z Project Managerem lub Teamem,
    • Wsparcie w zarządzaniu budżetami realizacyjnymi,
    • Wyjazdy służbowe związane z produkcją eventów w całej Polsce i Europie,
    • Utrzymanie bardzo wysokiej i jakościowej obsługi Klientów we współpracy z nim
    • Prowadzenie rozliczeń wewnętrznych dot. realizowanych projektów i raportowanie do bezpośredniego przełożonego

    Oczekiwania

    • Chęć do rozwoju w branży eventowej
    • Doświadczenie w przygotowywaniu kosztorysów,
    • Komunikatywność, otwartość, entuzjazm i poczucie humoru
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Umiejętność szukania rozwiązań w sytuacjach kryzysowych
    • Umiejętność współpracy w zespole
    • Dobra organizacja czasu własnego
    • Terminowość i wyjątkowa dbałość o detale
    • Znajomość pakietu MS Office
    • Inicjatywa i samodzielność w działaniu
    • Mile widziane:
    • Doświadczenia w branży eventowej na podobnym stanowisku
    • Czynne prawo jazdy kategorii B
    • Komunikatywna znajomość języków obcych
    • Motopasja
    • status studenta - zapraszamy :)

    Oferujemy

    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz premie uzależnione od wyników
    • przestronne biuro na Mokotowie
    • przyjazną atmosferę w zespole, który jest gotowy do realizacji Twoich najśmielszych pomysłów
    • możliwość współpracy z najbardziej rozpoznawalnymi markami
    • nieodpłatne uczestnictwo w treningach jazdy sportowej i życiu szkoły
    • każdy z naszych pracowników, poza zakresem swoich obowiązków ma liczne okazje do wzbogacenia się o nowe umiejętności w zakresie jazdy sportowej oraz uczestnictwa w eventach na torach na całym świecie
    • codzienny kontakt z motoryzacją i supersamochodami

    Brzmi ciekawie? Jeśli czujesz, że odnalazłbyś się wśród nas, wyślij nam swoje CV. Koniecznie pamiętaj o zawarciu pozwolenia na procesowanie Twoich danych w celach rekrutacji.