• Wszystkie ofertyKrosnoHoReCaGastronomiaCukiernik - nie wymagamy doświadczenia
    Cukiernik - nie wymagamy doświadczenia
    new
    HoReCa
    GRH Polska

    GRH Polska

    Krosno
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    pieczenie

    ciasta

    torty

    ciastka

    wypieki

    Opis stanowiska

    Zatrudnimy cukierników, którzy mają pasję oraz umiejętności do pieczenia ciast, ciasteczek, tortów.

    Nie wymagamy doświadczenia zawodowego w tym zakresie. Damy Ci możliwość rozwinięcia swoich umiejętności i nabycia odpowiedniego doświadczenia.

    Czego oczekujemy?

    Dużych chęci i motywacji do pracy! Łatwo nie jest ale atmosfera wynagradza ten wysiłek 😉 Trzeba też wcześnie wstać bo pierwszą zmianę zaczynamy już o 5 rano by na otwarcie cukierni cieszyć podniebienia naszych klientów. Trzeba też być przygotowanym na 3 zmiany i możliwe nadgodziny, czyli taki mały przedsmak domowego pieczenia przed świętami 😉

    Jeśli Ci się u nas spodoba, to po miesiącu próbnym na zleceniu, podpiszemy z Tobą umowę o pracę  i będziesz już samodzielnym cukiernikiem!

    Nasze miejsce produkcji jest w Głowience k. Krosna

    Jeśli jesteś po szkole na kierunku cukiernika, lub po prostu pieczesz w domowym zaciszu i bardzo to lubisz, to wyślij swoje CV już dziś.