• Wszystkie ofertyMińsk MazowieckiMarketingPerformance (SEM)Junior Social Media Paid Specialist
    Junior Social Media Paid Specialist
    new
    Marketing
    GroupM

    GroupM

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa
    GroupM

    GroupM

    Jesteśmy największą grupą mediową w Polsce, w skład której wchodzą czołowe domy mediowe: EssenceMediacom, Mindshare Wavemaker. Posiadamy Top Employer Poland & Europe 2021 & 2022 & 2023 & 2024, a nasze kompetencje są potwierdzone certyfikatem DIMAQ! #DIMAQEmployer. Magazyn Media&Marketing Polska uhonorował nas tytułem Grupy Mediowej Roku 2024.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Performance

    Microsoft Office

    Meta Ads

    Microsoft Office Excel

    Social Ads

    język angielski

    Opis stanowiska

    Jesteśmy GroupM – największą na świecie grupą mediową skupiającą domy mediowe należące do WPP – MediaCom, Mindshare i Wavemaker. Działamy dla nich w obszarach performance marketingu, programmatic advertising, searchu czy social media oraz wspólnych negocjacji, inwestycji w zaawansowane technologicznie narzędzia, kreację contentu i rozwiązań dla komunikacji w mediach cyfrowych.

    Posiadamy certyfikaty Top Employer Poland & Europe 2021 & 2022 & 2023, które potwierdzają, że nasza firma posiada i działa wedle określonych procesów i standardów HR-owych.

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Junior Social Media Paid Specialist

    Zaaplikuj, jeśli:

    • masz doświadczenie agencyjne lub klienckie
    • masz doświadczenie w emisji reklam na Facebooku lub Instagramie
    • znasz Excela co najmniej na poziomie tabel przestawnych
    • swobodnie posługujesz się językiem angielskim

    Czego możesz się po nas spodziewać:

    • jesteśmy zaangażowani, wzajemnie doceniamy swoją pracę
    • dzielimy się wiedzą
    • mamy dostęp do najnowszych technologii jako jedni z pierwszych
    • kreujemy standardy w branży mediowej
    • lubimy się uczyć - mamy GroupM Academy, Letnią Szkołę Komunikacji i wiele innych szkoleń
    • pracuje u nas wewnętrzny coach
    • nie mamy dress codu – ubieramy się jak nam się podoba
    • zaprzyjaźniamy się - chodzimy na wspólne śniadania i imprezy
    • działają u nas HRowe programy: płatnych poleceń, relokacji i staży w ramach naszej grupy – nie nudzimy się 😊
    • w piątki pracujemy do 15

    Oferujemy:

    • uczestnictwo w projektach wspierających największych reklamodawców na polskim rynku
    • pracę pod okiem najbardziej doświadczonych specjalistów w Polsce
    • współpracę z młodym zespołem, którzy z pasją tworzy i rozwija rynek reklamy internetowej
    • dużą samodzielność w zakresie realizacji własnych pomysłów
    • szybki rozwój osobisty dzięki licznym szkoleniom i współpracy międzynarodowej
    • hybrydowy tryb pracy
    • mamy nowe i nowoczesne biuro w Campusie Koneser, na warszawskiej Pradze, blisko metra
    • kartę Medicover Sport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki języka angielskiego oraz opiekę medyczną po 3 miesiącach współpracy

    Do Twoich zadań należeć będzie:

    • prowadzenie i planowanie działań reklamowych z wykorzystaniem narzędzi i technologii Facebook oraz innych wydawców wchodzących w skład social media
    • przygotowywanie wycen, rekomendacji kampani
    • przygotowanie i implementacja kampanii
    • monitoring i optymalizacja kampanii zgodnie z celami
    • wykorzystywanie standardowych rozwiązań badawczych w kampaniach
    • wykorzystywanie synergii kanałów social w planowaniu kampanii
    • bieżące raportowanie kampanii i przygotowanie podsumowań kwartalnych, półrocznych i rocznych dla klientów wraz z rekomendacjami
    • przedstawianie wniosków i rekomendacji z prowadzonych działań
    • rozliczanie prowadzonych projektów reklamowych