• Wszystkie ofertyPiasecznoMarketingPerformance (SEM)Senior Social Media Paid Specialist
    Senior Social Media Paid Specialist
    new
    Marketing
    GroupM

    GroupM

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa
    GroupM

    GroupM

    Jesteśmy największą grupą mediową w Polsce, w skład której wchodzą czołowe domy mediowe: EssenceMediacom, Mindshare Wavemaker. Posiadamy Top Employer Poland & Europe 2021 & 2022 & 2023 & 2024, a nasze kompetencje są potwierdzone certyfikatem DIMAQ! #DIMAQEmployer. Magazyn Media&Marketing Polska uhonorował nas tytułem Grupy Mediowej Roku 2024.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Social Ads

    Meta Ads

    Microsoft Office

    Microsoft Office Excel

    Performance

    Opis stanowiska

    Jesteśmy GroupM – największą na świecie grupą mediową skupiającą domy mediowe należące do WPP – MediaCom, Mindshare i Wavemaker. Działamy dla nich w obszarach performance marketingu, programmatic advertising, searchu czy social media oraz wspólnych negocjacji, inwestycji w zaawansowane technologicznie narzędzia, kreację contentu i rozwiązań dla komunikacji w mediach cyfrowych.

    Posiadamy certyfikaty Top Employer Poland & Europe 2021 & 2022 & 2023, które potwierdzają, że nasza firma posiada i działa wedle określonych procesów i standardów HR-owych.

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Senior Social Media Paid Specialist

    Zaaplikuj, jeśli posiadasz:

    • min. 3 letnie doświadczenie w zakresie obsługi kampanii Ads (Social)
    • doświadczenie w emisji reklam na Facebooku lub Instagramie
    • doświadczenie agencyjne lub klienckie
    • bardzo dobra znajomość programu Excel
    • wiedza z zakresu zarządzania portfolio klientów, w kontekście budżetów reklamowych social
    • znajomość rozwiązań badawczych w reklamie
    • znajomość Facebook Marketing Partners
    • znajomość rozwiązań reklamowych i trendów w social media (ekosystem reklamowy FB/Twitter/LinkedIn/Snapchat/Tik-Tok/Pinterest)

    Czego możesz się po nas spodziewać:

    • jesteśmy zaangażowani, wzajemnie doceniamy swoją pracę
    • dzielimy się wiedzą
    • mamy dostęp do najnowszych technologii jako jedni z pierwszych
    • kreujemy standardy w branży mediowej
    • lubimy się uczyć - mamy GroupM Academy, Letnią Szkołę Komunikacji i wiele innych szkoleń
    • pracuje u nas wewnętrzny coach
    • nie mamy dress codu – ubieramy się jak nam się podoba
    • zaprzyjaźniamy się - chodzimy na wspólne śniadania i imprezy
    • działają u nas HRowe programy: płatnych poleceń, relokacji i staży w ramach naszej grupy – nie nudzimy się 😊
    • w piątki pracujemy do 15.00

    Oferujemy:

    • możliwość bliskiej współpracy z największymi klientami na rynku
    • współpracę z najbardziej doświadczonymi specjalistami, którzy z pasją tworzą i rozwijają rynek reklamy internetowej
    • dużą samodzielność w zakresie realizacji własnych pomysłów
    • szybki rozwój osobisty dzięki licznym szkoleniom i współpracy międzynarodowej
    • hybrydowy tryb pracy
    • motywującą i koleżeńską atmosferę oraz dojrzałą kulturę organizacyjną
    • prace w nowym i nowoczesnym biurze w Campusie Koneser, na warszawskiej Pradze, blisko metra
    • po okresie próbnym - pakiet benefitów składający się z karty sportowej Medicover, ubezpieczenia na życie, dofinansowania do nauki języka angielskiego oraz opiekę medyczną w Centrach Medicover
    • dodatkowo u nas w biurze organizujemy Juice Day, imprezy integracyjne oraz cake day + codziennie są świeże owoce i super kawa ;)

    Do Twoich zadań należeć będzie:

    • prowadzenie i planowanie działań reklamowych z wykorzystaniem narzędzi i technologii Facebook oraz innych wydawców wchodzących w skład social media
    • przygotowywanie wycen, rekomendacji kampanii i ofert sprzedażowych i przetargowych
    • przygotowanie i implementacja kampanii
    • monitoring i optymalizacja kampanii zgodnie z celami
    • przygotowywanie i prezentacja strategii
    • bieżące raportowanie i rozliczanie kampanii i przygotowanie podsumowań kwartalnych, półrocznych i rocznych dla klientów wraz z rekomendacjami
    • przedstawianie klientom wniosków i rekomendacji z prowadzonych działań
    • monitorowanie realizacji budżetów klientów
    • rekomendowanie rozwiązań badawczych oraz technologii wykorzystujących rozwiązania mierzące,
    • wykorzystywanie synergii kanałów digital w planowaniu kampanii