• Wszystkie ofertyGrudziądzZdrowieOpieka medycznaLekarz medycyny rodzinnej
    Lekarz medycyny rodzinnej
    Zdrowie
    Grupa Euromedica

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    skuteczna komunikacja

    dobra organizacja pracy

    odpowiedzialność

    Opis stanowiska

    Friendly offer

    Grupa Euromedica z Grudziądza szuka nowych członków do swojego zespołu!

    Posiadamy 9 placówek medycznych na terenie Grudziądza i okolic. Świadczymy usługi w ramach NFZ oraz prywatnie.

    Skorzystaj z okazji, póki piłka jest w grze i zostań jednym z nas!

    Szukamy lekarza medycyny rodzinnej!

    Przyjmiemy również osoby w trakcie robienia specjalizacji.

    Dlaczego Warto do nas dołączyć?

    1. W naszej grupie wszyscy jesteśmy w jednej drużynie – niezależnie od tego, w której placówce pracujemy.
    2. Wspieramy rozwój członków naszego zespołu, zapewniając im odpowiednie warunki - udostępniamy wyremontowane placówki z aparatami do USG, urządzeniem do rezonansu magnetycznego i RTG, posiadamy poradnie specjalistyczne i pracownie do rehabilitacji.
    3. Pomagamy w rozwoju kariery tym, którzy tego potrzebują - oferujemy mieszkanie służbowe, opłacamy hotel lub zwracamy koszty dojazdu.

    Co jeszcze warto wiedzieć?

    Krótka piłka – stawka od 200 zł za godzinę, a dla rezydentów gwarantowana dopłata do każdej przepracowanej godziny (od 120 zł za godzinę), czas pracy do 12 godzin dziennie (do ustalenia).

    Napisz do nas na nasz adres e-mail:

    praca@przychodnie-grudziadz.pl

    Zadzwoń:

    534 840 560.

    Wejdź na naszą stronę internetową:

    www.przychodnie-grudziadz.pl

    Odwiedź nasz profil na Facebooku:

    Przychodnie Grudziądz

    Zapraszamy do kontaktu również lekarzy pozostałych specjalizacji, którzy chcieliby dołączyć do naszego zespołu!