• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingMarketingHead of Brand Marketing
    Head of Brand Marketing
    new
    Marketing
    Grupa Morizon-Gratka

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    marketing manager
    social media

    Opis stanowiska

    Grupa Morizon-Gratka Sp. z o.o. to wiodący wydawca serwisów ogłoszeniowych w Polsce, które co miesiąc odwiedza blisko 4 mln użytkowników. Od połowy 2020 roku Morizon.pl i Gratka.pl działają w strukturach Ringier Axel Springer Media – grupy mediowo-technologicznej prowadzącej takie serwisy internetowe jak: Onet, Business Insider, Forbes czy Noizz.

    Twoje zadania:

    ➡️Tworzenie i realizacja strategii marketingowej ukierunkowanej na wzrost zarządzanych marek w obszarze b2c i b2b

    ➡️Planowanie i zarządzanie wielokanałowymi kampaniami marketingowymi

    ➡️Opracowywanie i realizacja strategii komunikacyjnych dla zarządzanych marek (social media, strony internetowe, newslettery, eventy)

    ➡️Stworzenie i wdrażanie strategii i działań marketingowych na platformach społecznościowych (planowanie i koordynacja tworzenia postów, kampanie w social mediach)

    ➡️E-mail marketing do prospektów i klientów b2b

    ➡️Aktywne poszukiwanie możliwości rozwoju marki, min.:

    • Partnerstwa strategiczne
    • Influencerzy
    • Działania co-brandowe

    ➡️Planowanie budżetu marketingowego dla zarządzanych marek oraz odpowiedzialność za jego realizację

    ➡️Współpraca z firmami zewnętrznymi (graficy, agencje kreatywne, badawcze, dom mediowy), w celu realizacji planów marketingowych, zlecanie i koordynacja realizacji projektów

    ➡️Ścisła współpraca z innymi działami w ramach firmy (Sprzedaż, Produkt, UX, Analityka)

    ➡️Monitoring rynku oraz przygotowywanie i opracowywanie analiz dotyczących trendów, zachowań konsumentów, działań konkurencji

    ➡️Ewaluacja prowadzonych działań marketingowych, przygotowywanie raportów i prezentacji

    ➡️Zarządzanie zespołem

    Czego oczekujemy?

    ➡️Wyższe wykształcenie – preferowany marketing lub zarządzanie,

    ➡️Minimum 5 letniego doświadczenia w zarządzaniu marką i 3 letniego w zarządzaniu zespołem

    ➡️Doświadczenia w zarządzaniu marketing-mixem

    ➡️Doświadczenia w tworzeniu kompleksowych kampanii marketingowych

    ➡️Znajomości analityki digital oraz narzędzi komunikacji marketingowej (ATL i BTL),

    ➡️Doświadczenia w prowadzeniu badań marketingowych

    ➡️Umiejętności komunikacyjnych i analitycznych

    ➡️Samodzielności i kreatywności

    ➡️Biegłej znajomości języka angielskiego (w mowie i piśmie)

    Oferujemy:

    ➡️ Pracę w modelu hybrydowym.

    ➡️ Dostęp do platformy Nais (m.in. prywatna opieka medyczna, karta multisport).

    ➡️ Stabilność (należymy do międzynarodowej grupy mediowej), a jednocześnie przyjazną atmosferę.