• Wszystkie ofertySmoliceLogistykaLogistykaDyspozytor/-ka Transportu Krajowego (m/k/x*)
    Dyspozytor/-ka Transportu Krajowego (m/k/x*)
    new
    Logistyka
    GRUPA RABEN

    GRUPA RABEN

    Smolice
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    praca w grupie

    Opis stanowiska

    Jesteś gotowy/-a do podjęcia nowych wyzwań? Masz w sobie DRIVE do podbijania świata? U nas poznasz wspaniałych Ludzi, z którymi będziesz mieć możliwość współpracy w wielu interesujących projektach. Damy Tobie możliwości rozwoju! Każde wspólne działanie będzie dla Ciebie niezapomnianą przygodą!

    Twój zakres obowiązków:

    • Planowanie oraz kontrola realizacji transportów
    • Zapewnienie ciągłości funkcjonowania procesów transportowych
    • Zarządzanie flotą oddziałową
    • Współpraca z Kierowcami, pracownikami Działu Obsługi Klienta oraz Magazynu
    • Dbanie o wysoką jakość i terminowość dostaw
    • Raportowanie wskaźników transportowych

    Nasze wymagania:

    • Posługujesz się pakietem MS Office
    • Jesteś gotowa /-y  do pracy w systemie 3 zmian
    • Znasz topografię Polski
    • Posiadasz lub chcesz zdobyć doświadczenie w planowaniu transportu
    • Masz zdolności analityczne i umiejętność szybkiego podejmowania decyzji
    • Dbasz o przejrzystą komunikację i lubisz pracę zespołową

    To oferujemy:

    • Atrakcyjny pakiet Benefitów: karta Multisport/platforma Mybenefit, karty na zakupy w dyskontach spożywczych MAKRO, prywatna opieka medyczna, rabatowe karty paliwowe LOTOS, ubezpieczenie grupowe, paczki spożywcze, karty SIM na preferencyjnych warunkach, bezpłatny dostęp do aplikacji do nauki języka polskiego, angielskiego i niemieckiego.
    • Stabilne zatrudnienie: umowa o pracę, jasne reguły premiowania, możliwość rozwoju zawodowego w firmie o globalnym, międzynarodowym zasięgu, lidera w branży TSL, wypłata wynagrodzenia zawsze na czas.
    • Przyjazne miejsce pracy: firma rodzinna – przedsiębiorstwo zarządzane przez wartości, najwyższy poziom bezpieczeństwa pracy oraz troska o otaczające środowisko, praca od poniedziałku do piątku w profesjonalnym zespole w atmosferze wzajemnego szacunku.
    • Dogodne warunki pracy: komfort i bezpieczeństwo, przyjazne środowisko pracy z wykorzystaniem najnowszych technologii, w kulturze sprzyjającej współpracy i realizacji wspólnych celów, samodzielność decyzyjna oraz możliwość wykazywania się inicjatywą i wdrażania własnych pomysłów.

    Mamy drive do rozwoju!

    I dlatego jako Raben rozwijamy się nieustannie od niemal 90 lat. Każdego dnia podbijamy europejskie i krajowe drogi. Posiadamy ponad 130 lokalizacji w 14 państwach - i wciąż nam mało! Pewnie dlatego cieszymy się opinią lidera w branży logistycznej. To nie przeszkadza nam przy okazji naprawdę dobrze się bawić - w pracy i poza nią. Dołącz do nas!