• Wszystkie ofertyPoznańSupportStażysta/Stażystka w Dziale Obsługi Klienta
    Stażysta/Stażystka w Dziale Obsługi Klienta
    new
    Support
    Raben Transport

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    US
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office

    Microsoft Office Excel

    nawiązywanie kontaktów

    Opis stanowiska

    offer-banner

    Opis firmy

    Jesteś gotowy do podjęcia nowych wyzwań? Masz w sobie DRIVE do podbijania świata? U nas poznasz wspaniałych Ludzi, z którymi będziesz mieć możliwość współpracy w wielu interesujących projektach. Damy Tobie możliwości rozwoju! Każde wspólne działanie będzie dla Ciebie niezapomnianą przygodą!

    Stanowisko

    • Wsparcie Zespołu Specjalistów w obsłudze Klientów
    • Praca z dokumentacją transportową
    • Ścisła współpraca z Działem Transportu
    • Zapoznanie się oraz praca w oparciu o giełdy transportowe

    Wymagania

    • Sprawne posługiwanie się pakietem MS Office – szczególnie Excel
    • Dyspozycyjność 5 dni w tygodniu po 8 godzin
    • Łatwość nawiązywania kontaktów

    Oferujemy

    • Możliwość poznania procesu obsługi Klienta
    • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy
    • Możliwość poznania systemów transportowych
    • Możliwość współpracy z Klientami o zasięgu krajowym
    • Pracę w zaangażowanym i dynamicznym Zespole
    • Wsparcie w rozwoju kompetencji
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o staż na okres 3 miesięcy
    • Możliwość dalszego rozwoju w firmie, w przypadku wolnych wakatów

    Mamy DRIVE do rozwoju!

    Ponieważ w Raben Transport doskonalenie naszej organizacji powierzamy utalentowanym osobom z dużym potencjałem i każdemu umożliwiamy rozwój w różnych działach i w międzynarodowym środowisku.

    Specjalizujemy się w ładunkach całopojazdowych – 24-tonowe ciężarówki z logo Raben na drogach Polski i Europy to nasza sprawka! Wierzymy w swobodną, dwukierunkową komunikację oraz rzetelną i konstruktywną informację zwrotną. Podejmujemy się dużych projektów, dlatego nasze kontakty pozbawione są sztywnych barier – to znakomicie ułatwia współpracę i realizację innowacyjnych pomysłów. A tylko takie mamy.

    Nie wierzysz? Sprawdź sam! Jeżeli cenisz sobie autonomię i dynamikę w pracy, bezpieczne i komfortowe środowisko, a źródłem satysfakcji jest dla Ciebie kontakt z ludźmi, dołącz do naszego Zespołu!