• Wszystkie ofertyŚwidnikSprzedażSprzedażSpecjalista ds. sprzedaży internetowej
    Specjalista ds. sprzedaży internetowej
    Sprzedaż
    Grupa RBR

    Grupa RBR

    1 226 - 2 088 USDBrutto miesięcznie - UoP
    - USDBrutto miesięcznie - UZ
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP, UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    analiza

    data analyst

    e-commerce

    Microsoft Office Excel

    język angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. sprzedaży internetowej, która obsłuży nas w obsłudze zagranicznych marketplace'ów.

    Na początku kilka słów o PoYerbani.pl

    Jesteśmy jednym z największych importerów i dystrybutorów yerba mate na terenie Europy. Cieszymy się pozycją lidera rodzimego rynku i mamy ogromny udział w tym, że grono sympatyków yerba mate wciąż się powiększa. Mimo to nie jesteśmy żadną korporacją z open spacem na 500 osób, a grupą ambitnych, pomysłowych i pracowitych ludzi zakochanych w Ameryce Południowej i przekuwających to w biznes. Wierzymy, że dzięki wspólnej pracy i zaangażowaniu w przyszłości zostaniemy największym producentem yerba mate i liderem sprzedaży internetowej.

    Dołącz do nas i razem z nami realizuj misję dostarczania najwyższej jakości naturalnych produktów z różnych zakątków świata, tak, by stały się powszechne i dostępne dla każdego bez najmniejszych ograniczeń! Podejmiesz się tej misji razem z nami?

    Twoim głównym zadaniem będzie rozwój/obsługa marketplace’ów jak np. eBay, cDiscount, eMAG czy inne zagraniczne marketplace'y. Chcemy stale poszerzać nasze zasięgi i grono miłośników yerba mate.

    W praktyce zakres Twoich obowiązków będzie obejmować obsługę marketplace’ów polegającą na:

    • Zarządzaniu zagranicznymi marketplace’ami jak np. eBay, eMAG, Kaufland.de
    • Wystawianiu ofert na podstawie przygotowanych przez inny dział opisów produktów i grafik, a także dbanie o atrakcyjność i aktualność oferty
    • Planowaniu i realizacji strategii sprzedażowych np. ustalanie cen, promocji itp.
    • Analizowanie sprzedaży oraz potencjału nowych produktów do wprowadzenia na rynek
    • Analizowanie rynku oraz działań konkurencji w zakresie e-commerce
    • Prowadzeniu raportów i analiz sprzedażowych
    • Współpracy z biurem obsługi klienta, działem produktowym, graficznym, księgowym, magazynem oraz copywriterami

    Nie musisz posiadać doświadczenia w obsłudze wyżej wymienionych marketplace’ów. Pomocną radą będą służyli Ci nasi doświadczeni eksperci specjalizujący się w e-commerce na Amazonie czy eBay’u.

    • Potrafisz obsługiwać Excela w stopniu dobrym (wiesz jak na podstawie danych przeliczyć marże, by móc stwierdzić kiedy opłaca się sprzedać dany produkt)
    • Znasz język angielski na poziomie B2 w piśmie (będziesz korzystać z anglojęzycznych stron oraz pisał/a e-maile po angielsku)
    • Lubisz analizować dane i potrafisz na podstawie posiadanych informacji (np. raportu) wyciągnąć właściwe wnioski
    • Szybko wdrażasz się do pracy i chętnie poszerzasz swoją wiedzę i umiejętności (będziesz uczyć się obsługi danych marketplaców)
    • Nie czekasz aż ktoś powie Ci, co masz zrobić, a wręcz przeciwnie - wychodzisz sam z inicjatywą działania
    • Cechuje Cię samodzielność, odpowiedzialność i dokładność w działaniu

    Miło nas zaskoczysz jeżeli:

    • Znasz drugi języka obcy
    • Posiadasz pierwsze doświadczenie związane z branżą e-commerce
    • Znasz system IdoSell Shop i/lub BaseLinker
    • Jesteś studentem lub absolwentem kierunków “ścisłych”/ technicznych jak np. FiR, matematyka, ekonomia czy inne pokrewne

    Co od nas otrzymasz?

    • Oferujemy umowę o pracę dla absolwentów lub umowę zlecenie dla studentów. W przypadku gdy posiadasz status ucznia/studenta kwota brutto = netto
    • Atrakcyjne wynagrodzenie - podstawa + premia
    • Pomoc przy wdrożeniu w nowe obowiązki pracy (mentor już na Ciebie czeka :))
    • Możesz rozpoczynać pracę w godzinach 07:00 – 09:30. Sam decydujesz o której. Pracujemy 8 godzin. Nie ma mowy o żadnych nadgodzinach czy pracy w weekendy. Szanujemy work-life balance. Pracujemy na pełen etat od poniedziałku do piątku.
    • Dofinansowanie do karty Multisport
    • Pomocny, zgrany zespół, w którym stawia się na współpracę, a nie rywalizację,
    • Jasne zasady i oczekiwania
    • Sprzęt niezbędny do wykonywania zadań
    • Duży bezpłatny parking dla pracowników
    • Coroczną imprezę integracyjną oraz świętowanie Twoich urodzin
    • Nielimitowany dostęp do najpyszniejszej yerba mate w układzie planetarnym oraz pyszną, świeżą kawę ;)

    Miejsce pracy - jesteśmy tutaj: tiny.pl/9vjrz - 3 minuty jazdy samochodem wjeżdżając do Świdnika od ul. Mełgiewskiej)

    To jak, aplikujesz do nas? :)

    Prosimy o wysłanie swojego CV. Dodatkowo prosimy napisać w wiadomości w kilka zdaniach dlaczego akurat Ciebie powinnyśmy zatrudnić

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 24725

    1 226 - 2 088 USD

    Umowa o pracę

    - USD