• Wszystkie ofertyZawiercieSprzedażSprzedaż B2BJunior Key Account Manager
    Junior Key Account Manager
    new
    Sprzedaż
    Grupa VIRTU

    Grupa VIRTU

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    wykształcenie wyższe

    prawo jazdy kat. B

    Mile widziane

    fmcg

    język angielski

    Opis stanowiska

    Grupa Virtu od 1992 roku jest producentem dań gotowych. Ułatwiamy życie milionom Polaków, dostarczając im innowacyjne dania, które wyróżniają się na rynku najwyższą jakością i wyrazistym smakiem. Dbając o najwyższą jakość naszych produktów działamy zgodnie z normą BRC i IFS, przestrzegając międzynarodowego standardu bezpieczeństwa żywności. Tworzymy zespół kompetentnych, zaangażowanych ludzi nastawionych na realizację celów, dzięki czemu rozwijamy naszą ofertę oraz organizację.

    Twój zakres obowiązków

    • Realizowanie planu sprzedaży w oparciu o współpracę z powierzonymi klientami
    • Budowanie, rozwijanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
    • Bieżące raportowanie wyników oraz wskaźników sprzedażowych
    • Negocjowanie warunków handlowych oraz bieżącej współpracy z klientami
    • Organizowanie i kontrolowanie realizacji promocji konsumenckich u powierzonych klientów
    • Bieżąca analiza rynku i identyfikowanie nowych możliwości biznesowych

    Nasze wymagania

    • Wykształcenie wyższe
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w branży FMCG
    • Umiejętność budowania i utrzymywania długofalowych relacji biznesowych
    • Aktywność w działaniu, zaangażowanie
    • Samodzielność oraz umiejętność podejmowania decyzji
    • Prawo jazdy kat. B

    • Znajomość rynku dań gotowych / produktów świeżych
    • Znajomość języka angielskiego

    To oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży – jesteśmy na runku od ponad 30 lat
    • Pełną wyzwań pracę i możliwość realizacji własnych pomysłów
    • Rozwój kompetencji – szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, możliwość pozyskania wiedzy i umiejętności od Specjalistów VIRTU, różnorodność zadań i doświadczeń, wspierający Twój rozwój
    • Realny wpływ na strategię i wyniki biznesowe
    • Pracę z rozpoznawalnymi produktami
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Pakiet Prywatnej Opieki Medycznej Medicover – łatwiejszy dostęp do grona Specjalistów, możliwość rozszerzania pakietów o członków rodziny
    • Ubezpieczenie na życie – spokojna przyszłość dla Ciebie i Twoich bliskich
    • Zniżki na dania produkowane przez Virtu
    • Program rekomendacji pracowniczych – bonus 2000 złotych
    • Bezpłatny parking samochodowy– wygodne i bezpłatne miejsce dla Twojego środka transportu.
    • Pakiet sportowy Medicover – aktywność sportowa dla zdrowia i energii