• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingMarketingSpecjalista ds. Marketingu
    Specjalista ds. Marketingu
    new
    Marketing
    Grupa Zibi S.A

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    marketing

    e-commerce

    CMS Magento

    SEO

    SEM

    Google Analytics

    Google Ads

    Opis stanowiska

    offer-banner

    Stanowisko: Specjalista ds. Marketingu

    Zakres obowiązków:

    • Zarządzanie stroną internetową opartą na CMS Magento.
    • Monitorowanie budżetów SEM oraz analizowanie wyników kampani.
    • Monitorowanie pozycji strony w wyszukiwarkach oraz dostosowywanie strategii na podstawie danych analitycznych.
    • Planowanie, uruchamianie i optymalizacja kampanii Google Ads (i innych platform) w celu maksymalizacji konwersji.
    • Prowadzenie audytów SEO i wdrażanie zmian mających na celu zwiększenie widoczności w wynikach wyszukiwania.
    • Współpraca z zespołem kreatywnym przy tworzeniu grafik i multimediów wspierających kampanie marketingowe.
    • Prowadzenie działań PR i budowanie relacji z mediami i influencerami.
    • Monitorowanie i analiza działań konkurencji oraz trendów rynkowych w obszarze marketingu internetowego.

    Wymagania:

    • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku, najlepiej w branży e-commerce.
    • Znajomość platformy CMS Magento oraz umiejętność zarządzania treściami na stronie internetowej.
    • Praktyczna znajomość narzędzi SEO oraz SEM (Google Ads).
    • Doświadczenie w tworzeniu i zarządzaniu kampaniami reklamowymi w Google Ads oraz ich optymalizacji.
    • Umiejętność tworzenia angażującego contentu i dbałość o jego jakość.
    • Dobra znajomość narzędzi analitycznych, takich jak Google Analytics.
    • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i proaktywne podejście do realizacji zadań.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.
    • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w ciekawych projektach marketingowych.
    • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony zespołu.
    • Pakiet benefitów (np. prywatna opieka medyczna, karta sportowa).
    • Program poleceń pracowniczych,
    • Mega zniżki na zakup asortymentu Grupy Zibi.