• Wszystkie ofertyRzeszówMarketingMarketingSpecjalista ds. Marketingu Produktowego
    Specjalista ds. Marketingu Produktowego
    Marketing
    GT GROUP TOMASZEK

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    samodzielność

    Logiczne wnioskowanie

    Ambicja

    kreatywność

    estetyka

    doświadczenie

    Opis stanowiska

    Kim jesteśmy?

    GT GROUP Tomaszek to ogólnopolska, dynamicznie rozwijająca się firma działająca w branży sprzętu AGD oraz mebli kuchennych. Jesteśmy uznaną firmą z ugruntowaną pozycją na rynku, co gwarantuje stabilność zatrudnienia. Dział marketingu w naszej firmie stale się rozwija, dlatego aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. marketingu produktowego.

    🏢 Miejsce pracy: ŁAŃCUT

    Zakres obowiązków:

    • Opracowywanie materiałów promocyjnych: ulotki, prezentacje, katalogi, materiały POS
    • Opracowywanie contentu produktowego: landing page, rich content, e book
    • Poszerzanie działań content marketingowych o nieszablonowe, skuteczne rozwiązania
    • Stała współpraca z działem graficznym i działem wdrożeń
    • Administrowanie strony www
    • Opracowywanie dokumentacji producenta (współpraca z biurem tłumaczeń, product menagerami)