• Wszystkie ofertyWarszawaFinanseAnalizaAnalityk ds. Obsługi Aktywów
    Analityk ds. Obsługi Aktywów
    new
    Finanse
    Harvey Nash Technology

    Warszawa
    3 267 USDNetto miesięcznie - B2B
    2 074 - 3 112 USDBrutto miesięcznie - UZ
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    język angielski

    o365

    MS Office

    Opis stanowiska

    Lokalizacja: Warszawa (praca hybrydowa 3 razy w tygodniu z biura)

    Będziesz częścią wysoce energicznego zespołu zajmującego się następującymi zadaniami:

    • Uzgadnianie, obsługa i składanie do organów podatkowych na całym świecie wniosków o zwrot podatku u źródła (WHT) z tytułu wypłat dywidend i odsetek na rzecz naszych Klientów.
    • Odpowiadanie na zapytania ze strony organów podatkowych i/lub naszych Klientów.
    • Angażowanie się w proces onboardingu dla nowych Klientów, jeśli zajdzie taka potrzeba.
    • Pomoc w tworzeniu specjalistycznych raportów oraz udział w projektach ad-hoc.

    Do Twoich najważniejszych obowiązków będzie należało:

    • Kompletowanie i porządkowanie dokumentów do procedury zwrotu podatku.
    • Pomoc w integracji nowych Klientów lub procesów.
    • Tworzenie bezpiecznego środowiska do odkrywania innowacyjnych rozwiązań i wspierania kreatywnego myślenia.
    • Ocena istniejących procesów w celu wykrycia potencjalnych zagrożeń i zarządzania nimi.

    Nasze wymagania:

    • 0-1 lat doświadczenia zawodowego w pokrewnym zakresie.
    • Biegła znajomość języka angielskiego (B2+).
    • Kompetencja w zakresie obsługi komputera (MS Office, O365).
    • Umiejętność efektywnego zarządzania zadaniami i szybkiego dotrzymywania terminów.
    • Silna innowacyjność, kreatywność i zdolności analitycznego rozwiązywania problemów.
    • Chęć rozwoju i szybkiej nauki.
    • Licencjat lub równoważne odpowiednie doświadczenie.

    3 267 USD

    B2B

    2 074 - 3 112 USD