• Wszystkie ofertyKatowicePraca biurowaWicedyrektor Szkoły Niepublicznej
    Wicedyrektor Szkoły Niepublicznej
    Praca biurowa
    Headex Group

    Katowice
    2 593 - 3 241 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    doświadczenie

    język angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Jesteśmy jedną z największych i najszybciej rozwijających się sieci edukacyjnych na świecie. Nasze szkoły oferują w pełni kanadyjskie, dwujęzyczne metody i sposoby nauczania, gwarantując realizację kanadyjskiego i lokalnego programu nauczania. Obecnie w 39 krajach świata w naszych placówkach kształci się ponad 58 000 dzieci i młodzieży.

    Naszą Misją jest zapewnienie systemu nauczania skoncentrowanego na uczniu w bezpiecznym, pewnym i stymulującym środowisku, który przygotowuje uczniów do sukcesu na poziomie szkoły średniej i zaszczepia pasję do uczenia się przez całe życie.

    Polska sieć szkół i przedszkoli wystartowała we wrześniu 2023 r. w Katowicach. W planach jest otwarcie 35 szkół w całym kraju. Kolejne placówki powstają już we Wrocławiu, Krakowie i Warszawie.

    Nasz Klient - Kanadyjska szkoła dwujęzyczna poszukuje Koordynatora Akademickiego pierwszej placówki w Polsce, zlokalizowanej w Katowicach. Rolą Koordynatora rolą jest aktywne prowadzenie i wspieranie nauczycieli i pracowników w skutecznym wdrażaniu najwyższej jakości standardów edukacyjnych szkoły.

    Aby aplikować, prosimy o przesłanie CV za pomocą  "Aplikuj".

    Co oferujemy ?

    • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń, podstawa + system premiowy - będziesz zadowolona/y !
    • Prywatne ubezpieczenie medyczne.
    • Ekscytujące stanowisko kierownicze, pracę w innowacyjnym środowisku edukacyjnym z wykorzystaniem jednej z najlepszych metod nauczania na świecie.
    • Bieżące wsparcie rozwoju zawodowego przez kanadyjski zespół ekspertów edukacyjnych.
    • Bycie częścią globalnej sieci edukacyjnej, komunikowanie się i współpraca z kolegami z z firmy z całego świata!

    Główne zadania:

    • Koordynator/ Wicedyrektor będzie liderem programowym w Naszej szkole, liderem wspierającym nauczycieli i pracowników w zapewnieniu wysokiej jakości edukacji, opartej na kanadyjskiej filozofii i najlepszych praktykach, realizowanych w bezpiecznym i stymulującym środowisku edukacyjnym.
    • Wdraża politykę, programy i działania programowe, które promują rozwój edukacyjny uczniów i rozwój zawodowy pracowników.
    • Wspomaga komunikację oraz realizację programów szkolnych.
    • Zapewnia zgodność programową i metodologiczną ze standardami firmy.
    • Wspomaga dyrektora w realizowaniu polskiej podstawy programowej
    • Monitoruje zgodność programów nauczania z polskimi wymogami edukacyjnymi.
    • Wspiera nauczycieli w procesie nauczania: planowaniu lekcji, realizacji programu nauczania, zasobów, metodologii nauczania, oceny uczniów, zarządzania zachowaniem.
    • Wspomaga nauczycieli w zakresie wyboru i optymalizacji strategii nauczania.
    • Planuje i ułatwia bieżącą komunikację z rodzicami i środowiskiem lokalnym.
    • Współpracuje z globalnymi i regionalnymi zespołami firmy w celu tworzenia i ulepszania lokalnych programów nauczania i dokumentów.
    • Wspiera dyrektora w codziennym zarządzaniu niepubliczną placówką oświatową.
    • Pomaga w planowaniu i organizacji działań administracyjnych oraz edukacyjnych.

    Nasze oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe - wykształcenie pedagogiczne po podyplomówce jest ok :)
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - poziom C1.
    • Wcześniejsze doświadczenie w roli lidera edukacyjnego - mile widziane
    • Pasja do edukacji i wdrażania nowych metod nauczania.
    • Miłość do pracy z dziećmi i współpracy z kolegami.
    • Skuteczne umiejętności komunikacyjne, przywódcze, zarządcze i organizacyjne.
    • Wcześniejsze doświadczenie w pracy w szkole międzynarodowej będzie dodatkowym atutem.
    2 593 - 3 241 USD